Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek, legyek öngyilkos?

Mihez kezdjek, legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés

2009ben végeztem az iskolával ,majd sajnos 1év próba után nem sikerült a szakmámban elhelyezkednem(CNC esztergályos) így egy multihoz elmentem dolgozni,ahol majdnem 2éve dolgozok(tam),Besokkoltam a 4műszakba(hetente),abba ahogyan beszéltek velem,ezért felmondtam.Szüleim még nem tudják,de szerintem ki fognak akadni,és csalódottak lesznek.Megélünk a fizetésem nélkül is simán,de ők erőltetnék ezt,hogy én dolgozzak.Nekem nem a munkával van a bajom,hanem az ottani munkával volt.Nem értékelték ha próbáltam dolgozni,kihajthattam a belemet is,de a tipikus "azt a lovat ütik,aki húz" eset volt,és nem bírtam kilépni belőle.Egy alapból rosszabb hangulatú 13órám után felmondtam az akkori piszkálások végett.

Szüleim nem tudják,de félek tőlük,holott valamennyire meg is könnyebbültem,hogy ott hagyhattam őket.De komolyan,mit tegyek,legyek öngyilkos,akasszam fel magam?


2012. ápr. 3. 00:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és egyre többen azt mondják rám,hogy depressziós kezdek lenni.
2012. ápr. 3. 00:46
 2/14 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát,amit tudnál is szeretni,vagy legalább nem utálnád.
2012. ápr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Egy munkahely miatt nyirnám ki magam?...

Te normális vagy?

Ne depizz,keress melót,

2012. ápr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy felmondtál! De emiatt hülyeség lenne öngyilkosnak lenni...
2012. ápr. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Állj a sarkadra a szüleid előtt is, mondd el nekik, amit itt leírtál, és biztosítd őket arról, hogy fogsz más/másik munkát keresni. Ha a munkahelyeden kiálltál magadért, otthon is meg tudod csinálni.

Azt nem mondhatják, hogy léhűtő vagy, aki sehol sem bírja, mert 2 évet lehúztál ott.

A hazugság, a para, hogy nem mondod el, sokkal rosszabb, mint a tiszta helyzet, hogy már tudják. Vélhetően attól vagy „depressziós”, hogy hazugságban élsz. Ha tényleg megoldást akarsz, tisztázd a helyzeted velük, és vesd bele magad az „újrakezdésbe”!

2012. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Munkahelyen fel bírtál mondani meg bírtad a túlórázást, de a szüleiddel nem mersz beszélni? Ez lol kategória.


keress másik helyet, probléma megoldva.

2012. ápr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem, nincs megoldva. A probléma a szüleivel való kapcsolat.


Kérdező, beszélj bátran szüleiddel a problémáról. Ha vádaskodnak (pl, hogy "büdös a munka", stb) akkor beszélj higgadtan, tárgyilagosan az esetről, ne menj bele személyeskedésekbe.


Új állásod lehet máskor is (ha 2 évig dolgoztál nehéz körülmények között, akkor meg főleg), illetve felnőttként a szüleidtől sem kell megijedned, még ha megfélemlítős-bűntudatkeltős játszmát játszanak is.

2012. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg túl sokat foglalkozol a szüleid véleményével!

Saját életed van és neked kell döntened benne!

Mi lesz ha most is mindent úgy csinálsz ahogy mondják és kiderül 10 év múlva hogy szívás és másképp kellett volna? nem hibáztathatod őket!


Ők valoszínű okosabbnak gondolják magukat csak a gond az hogy nem attol lesz valaki okos mert gyereke van hanem mert okosakat mond!


Szerintem hozz BÖLCS és FELELŐSSÉGTELJES döntést az életedben és az felvállalható magad előtt!

2012. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Elbsztad a meccset kérdező!


Majd ha ugyanez megtörténik veled még 6-8x az életben, csak más helyeken, de ugyanígy, akkor majd ráébredsz arra, hogy egyrészt iylenkor nem felmondani kell, hanem betegszabadságra menni, (közbe meg lazítani) másrészt RÁJÖSSZ ARRA? HOGY MAGYARHONBAN 95% A A DOLGOKNAK AZ EMBERI KAPCSOLATOKON MÚLIK!


Magyarul az érvényesül, aki kerüli,a munkát, és helyette inkább jó kapcsolatot ápol a főnökkel.


Vagy ha megszakadsz is le fogják szrni.


Máskor legyen eszed, mert azzal, hogy felmondtál, egyedül te vesztettél.


Holnap 10 olyan kamikáze sztahanovista állatot találnak , mint te voltál.



Mondom neked mindezt 11 év munkatapasztalattal, és 14 munkahellyel a hátam mögött, szóval fogadd meg.


32/F

2012. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Alapból rossz hangulatú 13 órám"


Hát igen...



Itt követted ela hibát!


Ha szar napod van, akkor akármennyire is kell a pénz, jobb ha 3-4 óra munka után elkéredzkedsz, hogy nem érzed jól magad, rosszul vagy hányingered van stb.

Főleg, ha még a hangulat is szar bent.


Otthonmaradsz 3-4 napot, pihensz sétálsz nagyokat, megnézed mások hogyan melóznak, kengeded a gőzt aztán mész megint.


És így még mindíg megmarad a melód is, meg te is lazítottál.

2012. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!