Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Moziban munka? (Kérem, aki...

Moziban munka? (Kérem, aki dolgozott már ilyen helyen, írjon! )

Figyelt kérdés

Főiskolai végzettséggel keresek munkát, és szívesen dolgoznék akár moziban is. De...az-az igazság, hogy nem vagyok tisztában azzal, hogy ilyen helyre milyen pozícióval lehet bekerülni? Pénztáros? Vagy még mi?

És az gond, hogy nincs pénztári tapasztalatom, sem kereskedelmi végzettségem. Gondolom, hogy ilyen helyre csak személyes felkereséssel lehet bekerülni, hiszen soha nem hirdetnek mozival kapcsolatos álláshirdetéseket. Aki már dolgozott moziban, létszi írja le, hogyan is működött nála ez.

Köszi!!


2012. febr. 16. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A pénztári tapasztalat hiányáról szóló mondat kérdés lenne, bocsi. Szerintetek ebbe belekötnének, hogy csak sima fősulis végzettségem van 0 tapasztalattal?
2012. febr. 16. 11:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Pénztárgépet nem egy nagy eresztés kezelni ám, hogy külön végzettség kelljen hozzá, főleg van, ahol már érintőképernyőn nyomkodják be a dolgokat. Büfésnek/jegyszedőnek simán elmehetsz szerintem. Írj egy jó önéletrajzot meg indoklást, hogy miért akarsz ott dolgozni aztán vagy behívnak interjúra vagy nem.
2012. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

cinemacityben diákokat foglalkoztatnak csak.

jegykezelő,pénztáros és büfés van

2012. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Mekiben dolgoztam egyszer kemény 3 napot, ott sem volt gond a pénztárgép használattal. Elmondták, hogy kell, nem volt nehéz. :) Főleg hogy érintőképernyős volt. :)
2012. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amit én kinéztem, az nem cinema city... :)

Beviszem személyesen az önéletrajzomat, aztán meglátjuk.

2012. febr. 16. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!