Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt mire véljem? Most hívjam...

Ezt mire véljem? Most hívjam fel a HR-est és magyarázkodjak?

Figyelt kérdés

Hívtak ma egy állás kapcsán, én épp úton voltam, a telefonom meg lemerülőben. A lényeg, hogy mielőtt rátértünk volna a tárgyra, lemerültem. Siettem haza, hogy vissza tudjam hívni a HR-est, ám a telefon bekapcsolásakor egy sms fogadott az illetőtől: "Gratulálok a munkakeresési stílusához!"


Ennyit írt. Nyilván azt hiszi, rácsaptam a telefont, de ilyen stílust akkor sem kellene megengednie magának szerintem. Ezek után semmi kedvem magyarázkodni, de azért zavar a dolog.


Mégis fel kéne hívnom? Az állást egyébként nem fogadnám el, mert értékesítés. Csak lemerült a telefonom mielőtt ezt elmondhattam volna.


2012. febr. 13. 18:57
 1/4 anonim válasza:
hívd fel és mondd meg neki hogy egy gyökér :D
2012. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kimondottan kimért, de kedves stílusban smsben válaszolnék.
2012. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem. Ilyen esetben a főnökét kell felhívni, mert egy HR-es munkakörhöz azért nem ártana egy bizonyos fokú alapvető intelligencia. Talán az illetőnek megfelelőbb lenne valami más munkakör, mondjuk utcaseprés.
2012. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki, hogy sajnálod de technikai probléma lett, lemerülta telefonod, egy alkalmasabb időpontban újrahívod legyen szíves és adja meg mikor hívd....



....

Ha nem meg kapja be!!;)

2012. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!