Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Internetes pénzkeresés, hogyan?

Internetes pénzkeresés, hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom sok az ilyen kérdés, de engem saját tapasztalatok érdekelnének..Olyan érdekelne engem ami nektek is bejött, és nem kell befektetni alapból valamennyi pénzt nekem.És hogy valós fizetést adnak-e egy idő után, és mennyit, Illetve megbízható? És leginkább olyan kéne amihez nem kell nagy tudás.. 14/L
2012. jan. 8. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. És 14 évesen amúgy sem végezhetnél semmilyen munkát. Próbálj meg újságkihordást vállalni. Vagy jelentkezz be egy diákmunkaszövetséghez.
2012. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Webcam szex. Már ha nem vernek át és fizetnek. Nincs tapasztalatom, szóval nem tudom.


Esetleg PTC, ezek ilyen reklámnézegetős oldalak, a megnézett reklámokért fizetnek, de hónapok alatt lehet összeszedni vele 1-2 dollárt, szóval nem éri meg.


Legjobb, ha készítesz ajándéktárgyakat, ékszert stb. és eladod őket. A legtöbb aukciósoldalon mondjuk van feltöltési díj, de pl. a zsibvásáron nincs, igaz, oda vásárolni is jóval kevesebben járnak.


Vagy vannak olyan oldalak, amiken kis feladatokat kell elvégezni pénzért (pl. szavazni kell ilyen netes versenyeken valaki képére, vagy lájkolni kell facebookon), de ezek is olyanok, mint a PTC, hogy sok macera van vele és nem fizet olyan sokat.

2012. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Első.: Diákmunkát még 14 évesen nem lehet vállalni, nem?

2012. jan. 8. 10:40
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, 16év rémlik, de egy telefont megér. az a baj, hogy ha diákmunkát nem végezhetsz, mást mégugysem. Szerzodést nem írhatnának.anélkül meg nem szabad dolgozni, mert lehet ki sem fizetnek
2012. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Antimod ***** válasza:

"Webcam szex."


14 éves!


Sajnos nem tudok semmi bíztatót mondani, rengeteg az átverés, nem ajánlom, hogy ilyen munkát keresgélj.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor mindegy.Azért köszi a válaszokat:)
2012. jan. 8. 11:02
 7/7 anonim válasza:
2012. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!