Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet az, hogy ha a...

Hogy lehet az, hogy ha a távmunka meg könnyű pénzkeresés nem működik, mégis annyian megpróbálják és hogy hogy valaki aki hirdeti ezt ílyen könnyen csinálja? Mi vezérli?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Van olyan távmunka, ami működik, nekem nagyon bejött:


[link]


Sok sikert!


(Egyébként kérdésedre konkrétan válaszolva nyilván nincs pénz munka nélkül. Aki ezt ígéri, az egyrészt hazudik, másrészt valami piramisjátékszerűt csinál. Könnyű úgy meggazdagodni,hogy azt mondod, hogy ez munka nélkül is fizet, csak nem tudom meddig lesznek olyan emberek, akik elhiszik, és még nem próbálták ki az adott hirdetést. Én is egy csomót kipróbáltam, de már megismerem a kamuhirdetéseket.)

2011. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!