Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzkeresés internetes tőzsdén...

Sonyk750i kérdése:

Pénzkeresés internetes tőzsdén? Ha lehet, mennyit?

Figyelt kérdés

Hello, köszönöm, hogy benéztél!

Mivel én nem értek hozzá, egy brókerre bíznám a pénzemet, aki remélhetőleg gyarapítaná azt. A ZuluTrade.com oldal ismeri-e valaki?

Itt úgy tudom, hogy az én feltételeimmel kereskednek a brókerek,hellyettem. Ti milyen brókeroldalakat ajánlanátok, amelyek megbízhatóak?

Legfontosabb kérdésem, hogy mennyit lehet keresni a tőzsdén havonta. Tudom, hogy összetett gazdasági folyamatokra épül... Nem értek sajnos hozzá. Szóval mennyit lehet keresni? Nem kérek konkrét összegeket, csak nagyságrendeket. Százereket, milliókat? Szeretnék az egyetem után céget alapítani és így teremteném elő a pénzt rá!

Bocsánat a sok kérdésért és köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 20. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem bíznám brókere a pénzem más pénzével könnyű játszani, előbb mindenképp végez el valami tőzsde tanfolyamot... és utána tudod magadnak kezelni a pénzed... amúgy meg a kockázatvállalástól függ hogy menyit keresel vele hosszú távú befektetéseknél kevesebb a kockázat, viszont kevesebb pénzt tudsz vele keresni.
2011. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

brókerre soha se bízzál pénz


ha nem értesz a tőzsdéhez és nem is akarod az ott folyó parasztvakítást nyomon követni, ill. a mai mainstream áltudományos magyarázatokban se akarsz elmélyedni akkor vegyél efféle csecsebecséket:


http://www.youtube.com/watch?v=YyEhGusNhf4

2011. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a tózsde tanfolyam is egy áltudományos marhaság


inkább ezeket nézd:


www.marketoracle.co.uk


pl. nadeem walayat, jim willie c b, gordon t long szvsz jókat szokott írni


www.zerohedge.com


ill. itt rengeteg hasznos könyvet érsz el:


www.mises.org

2011. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A ZuluTrade egyébként átverés, illetve az a baj vele, hogy nem működik. Milyen céget akarsz alapítani? Lehet érdemes lenne most megalapítanod. Ha nincs hozzá pénzed, akkor írd meg privátban hogy mire gondoltál és tudok segíteni, ha értékes az ötlet.
2011. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A zulutradet felejtsd el! Vagy kereskedj manuálisan, vagy bízd egy valós kereskedőre.
2011. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyedben nem bíznám másra a pénzemet, de te tudod, a te pénzed. A tőzsde meg nem egy hatalmas pénzgyár, nem is szerencsejáték, több hónap, lehet hogy évek kellenek, mire belejössz. Régóta tőzsdézek, azért mondom. Nem mese, hogy a kezdő tőzsdések 90 %-a első évben, 9 %-a a másod évben elveszíti a teljes vagyonát, és csak 1 % az aki sikeres tud maradni.
2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!