Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg kevesebb a szép nő és...

Tényleg kevesebb a szép nő és férfi, aki munkanélküli, mint a ronda vagy átlagos?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

honnan veszed ezt a hülyeséget???

Ha csak nem a szépségiparban akarsz dolgozni,akkor sehol nem nézik,hogy te szebb vagy mint a másik..Ott a tudás,a papírok,a protekció számít,és nem az hogy te milyen csini vagy..Mert hiába vagy szép ha tyúkeszed van.Attól még nem fognak felvenni..

2012. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Persze.


Láttál már pl.: vezérigazgatókat bányarém titkárnővel? Mert én eddig összesen egyszer, de az már 60+-os volt és 25 éve ugyan az a titkárnője...


Mellesleg a szép nők nagy része egyszerűen fog magának egy gazdag pasit és ezzel le is van tudva minden.


Illetve egy szép nőnek sokkal több munkalehetősége van, mint egy rondának, egyrészt, mert sok munkakörben (mint pl. titkárnő, recepciós, eladó, stb...) előnyben részesítik a dekoratív megjelenést, másrészt sok munkakör csak a szép emberek számára áll nyitva (nem feltétlen modellkedésre gondolok).

2012. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Egyszer olvastam is, hogy a szebb emberek könnyebben elnyerik az emberek szimpátiáját, így könnyebben jutnak álláshoz.
2012. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Antimod ***** válasza:

"a szebb emberek könnyebben elnyerik az emberek szimpátiáját"


És a szemüvegesek is, állásinterjún.

2012. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony így van. Szomorú, de a szépség evolúciós előny.
2012. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

ma 10:57

akkor ezek szerint én született szépség vagyok,mert eddig mindig felvettek oda ahová jelentkeztem,és még 1 napot sem voltam munkanélküli..Nem tartom magam szép nőnek,hiszen duci vagyok(de tiszta,és ápolt) nem öltözöm dekoratívan(nadrág,póló..inkább sportosan öltözködöm) Nem sminkelem magam,és a hajam bár tiszta,és ápolt,de nem járok 2 naponta fodrászhoz..

Nem a szépség a döntő hanem az össz megjelenés..

2012. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dylena válasza:
Úgy gondolom, hogy nem vagyok egy bányarém. Nekem csak hátrányom származott abból, hogy vékony vagyok és viszonylag fiatal, mondjuk már van egy gyerekem. Egyáltalán nem öltözöm kivívóan és minimálisan sminkelem magam. Soha nem volt még olyan munkám, ami 2 évnél tovább tartott volna és rengeteg állásinterjún voltam és leszek is. Ha meg véletlen felvettek valahova, akkor csak azért, hogy csicskáztassanak, meg hogy a belemet is kitapossák. A molettebb kolleganők irigyek, a férfi kollegák meg úgy néznem rám, mintha meg akarnának dugni. Tehát nagyjából senkivel nem tudok beszélgetni sem. Hol is van ebben az előny?
2012. jan. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
szerencsére én szemüveges és szép ember vagyok úgyhogy nem is kell tanulnom és bárhová felvesznek dolgozni ha úgy akarok :)
2012. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
én olyan szép falusi legény vagyok oda megyek dolgozni ahova akarok.
2012. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Dylena teljesen egyetértek veled. Én is így érzem! Nem én vagyok a legszebb, ezt nem is mondom, de eléggé csinos. Eddig csak hátrányom származott belőle. Munkahelyen nem vesznek komolyan, nem ismerik el a tudásom, vagy éppen a tehetségem.

A férfiak csak megakarnak dugni, a baráti közeledést teljesen félreértelmezik.

A nők pedig valóban irigyek.

2012. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!