Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek ilyen munkát?

Hol keressek ilyen munkát?

Figyelt kérdés
februártól (akkorlesz vége a vizsgaidőszakomnak) szeretnék dolgozni pesten valamelyik inditex csoport (zara, stradivarius, bershka...) boltjában, mint eladó v bolti kisegítő. akár teljes munkaidőben is dolgoznék. hol kell ilyen álláshirdetést keresni? ahol én szoktam nézegetni (jobline stb) nem igazán találtam...
2011. dec. 31. 13:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
persze, hogy elmesélném: egy bolti eladó a közértben illetve egy bolti eladó egy márkaüzletben, pl a zara-ban, szerinted ugyanazzal foglalkozik?... mindketten árulnak valamit, de az áru merőben más, szerintem...
2012. jan. 1. 18:41
 12/15 anonim válasza:

Nos,nekem van saját tapasztalatom...

Még tavaly beadtam a jelentkezést, 1 hónap után jelentkeztek ,behívtak interjúra (20 perc) és jelezték ,hogy 1 hét múlva értesítenek,hogy felvettek-e....

Azóta is hívnak.... Több min 10 éves vezetői-kereskedelmi gyakorlattal ezek szerint nem kellek....

A profession.hu oldalán hirdetnek.

2012. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szia:) en epp most megyek allasinterjura a stradiba. Azt tudtad hogy a zara, stradivarius, bershka es pull and bear egy csoportba tartoznak? En avzaraba adtam be az onelatrajzom es a stradiba hivtk, jelentkezni ugy tudz, hogx bemesz abzataba es ott a penztarnal vannak szorolapok ott van egy olyan hogy curriculum vagy mi de ha kiniod latod hogy jelrntkezei lap:) azt ki kell toltenedbilletve ajanlott egy sajat oneletrajz is melle es ugy add le a kasszanal remelem segitettem:) puszi
2012. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

En sem ertem miert haborodnak fel egyesek hogy ide akarsz menni

Kinek a pap kinek a papne.enis szivesebben dolgoznek zaraba mint valami elelmiszer uzletbe.

Abban persze igazad van hogy lenyegebe ugyanaz a szereped van

Eladsz dolgokat.

Viszont legkor, emberek, szinvonal senkinek sem mindegy ;)

En nekem ismerosom stradiba dolgozik ő nagyon szereti

Oneletrajzodat toltsd fel az oldalra es varj

Kb ennyi :) üdv!

2012. dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Arról nem is beszélve, hogy a kínai ruhák ára lassan már közelít ezeknek a boltoknak az árához, tehát szó nincs róla hogy dupla annyiba kerülnének ott a ruhák.

Csak igényesebb, meg nincs olyan kínaiszag...

Szóval off, de nem tudtam elmenni emellett a beszélgetés mellett szó nélkül

2013. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!