Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek munkát? (villamos...

Hol keressek munkát? (villamosmérnök)

Figyelt kérdés

Már nagyon sok helyre beadtam a jelentkezésemet, de mindenhol elutasíottak. Pedig tanulmányaim kitűnőek (köztársaságit is elnyertem), angolból most voltam nyelvvizsgázni, és semmi. Senki nem jelzett vissza hogy alkalmazna. Beágyazott rendszer programozóira jelentkeztem, de sehol senki. Mit csinálok rosszul, vagy hol keressek munkát?


Még nem végeztem, de teljes munkaidőben tudnék dolgozni. Júniusban végzek.


2011. dec. 1. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahol gyakorlaton voltál?
2011. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem járható út, de ha nincs más akkor az lesz. Apának van egy cége, és ott csináltam meg. Mielőtt még jönnének a "kedves" kommentek, előre mondom, hogy több évet dolgoztam ott.
2011. dec. 1. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pl. voltam Győrben egyetemi állásbörzén beszélgetni a kiállítókkal, elég sokan kerestek villanymérnököt.

Például a Flextronics, de lehet az Audi is.


Persze lehet távol van a lakóhelyedtől, de valamit valamiért.

2011. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy keresnek. De 99%-ban olyanokat keresnek, akiknek már legalább 2-3 éves tapasztalatuk van az adott témában. Nem pedig pályakezdőket. Amúgy pedgi Bp.-n keresek.
2011. dec. 1. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták akikkel beszélgettem (azt hiszem a Flext. zalaegerszegi részlegétől jöttek), hogy pályakezdőket is vennének fel, sőt ha a diplomamunkámat náluk akarom írni vagy gyakorlati helyet keresek, akkor tárt karokkal várnak.


Nem csinálsz semmit rosszul, csak Bp. eltúlzott központi szerepe miatt ott nagyon nagy a tolongás egy-egy jó helyért.

2011. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást :). Sajna vidékre most nem tudok kimenni, mert röghöz vagyok kötve. De majd az lesz, mert BP-t vidéki ember nem sokáig bírja.


Am pont ma hívtak vissza, hogy lenne helyem egy másik részlegnél, de ha úgy van akkor majd visszatérhetek az eredeti elképzelésemhez is :).

2011. dec. 1. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az egy dolog hogy keresnek. De 99%-ban olyanokat keresnek, akiknek már legalább 2-3 éves tapasztalatuk van az adott témában. Nem pedig pályakezdőket."


Ez egy általános probléma jelenleg a munkaerőpiacon, és közel sem csak a villamosmérnököket érinti...

2011. dec. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos többnyire szerencse kérdése.
2012. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


El tudtál helyezkedni?

2012. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!