Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyik ismerősöm az APEH-nál...

Egyik ismerősöm az APEH-nál dolgozik és 10 től délután 2-3 óráig többet van facebookon mint nincs. Felmerül bennem a kérdés, hogy az APEH-nál nincs letiltva semmi ezek szerint azt csinálnak munkaidőben amit akarnak? Akár játszani is lehet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 14:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem értem miről beszélsz?! 2 hete záróvizsgáztam és 1 azaz 1 db helyre nem adtam be a jelentkezésem, még ezután fogom, a diplomát sem kaptam meg még.....


Nem irigylem egyáltalán egy mérnök 1-2 év gyakorlattal minimum nettó 200e -et keres, míg a közalkalmazottak bérét nem emelik ilyen mértékben az évek során.....


Én is ismerek sok embert aki csak melegedni jár az egyetemre, erről nem kell felvilágosítanod. Én sokat tanultam, úgyhogy nem értem mi alapján írod, hogy nem voltam szorgalmas és elhivatott.


Fogalmam sincs mi alapján ítélkezel.

2011. dec. 30. 14:17
 12/14 A kérdező kommentje:
* a diplomát sem kaptam meg még.....
2011. dec. 30. 14:18
 13/14 anonim ***** válasza:

ez alapján "ítélkezem":


"Azért mert a Covinus KIK-en végzett.. Had ne mondjam mennyit kellett tanulni......

Én meg pályakezdő mérnök vagyok és úgy látom, hogy az amit nyomatnak folyamatosan hogy mérnöknek érdemes menni nem igazán állja meg a helyét....

Már bánom hogy nem közalkalmazottnak vagy pedagógusnak, tanárnak mentem...."



te mi alapján ítélkezel??? szóval szted egy Corvinus-os közigazgatásos diploma kevesebbet ér?

De mégis rinyálsz h nekik milyen jó neked meg milyen sz*r...


Meg a tnaároknak is milyen jó.. pff


Ha most végeztél, akkor meg ne sajnáltasd magad h még nem tudtál elhelyezkedni, meg hogy mennyire rossz neked.

Neked még most jön az a rész (álláskeresés nyűgjei, pályakezdők nehézségei) amin az APEH-es ismerősöd feltehetően már túlvan!


Mi lenne ha nem másokat irigyelnél kritizálnál, és becsülnél le, hanem magaddal foglalkoznál?!

2011. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen egy közigazgatási kevesebbet ér. Igen rinyálok, mert nem sokat kellett tanulniuk mégis jó állásuk van. Az APEH tárt karokkal várja őket.


Egy átlagos APEH dolgozó 160e nettót keres és ere még rájönnek a bónuszok vagy jutalmak, vagy hogy hívják....


A tanárok fizetését kb 50%-al fogják növelni 2012-től (ami már eldöntött tény) így a tanárok kezdőfizetése is kb 150 nettó lesz. Ha szerinted megdolgoznak ezért a pénzért akkor gratulálok a gondolkodásodhoz.


Szerintem ez nem igazságos. De ha szerinted az akkor legyen így.

2011. dec. 30. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!