Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyik ismerősöm az APEH-nál...

Egyik ismerősöm az APEH-nál dolgozik és 10 től délután 2-3 óráig többet van facebookon mint nincs. Felmerül bennem a kérdés, hogy az APEH-nál nincs letiltva semmi ezek szerint azt csinálnak munkaidőben amit akarnak? Akár játszani is lehet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

honnan veszed h fentvan?

folyton írogat?


vagy csak chaten látod h zöld a kis pötty a neve melletT?

2011. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen látom chaten a zöld kis pöttyöt....
2011. dec. 20. 15:18
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

1.vagyok

ezért kérdeztem


az azért is lehet, mert a telefonja automatikusan rácsatlakozik a FBra

egyetemista bnőm is folyton zöld volt egyszer rákérdeztem mikor tudtam h elvileg órán van,

és kiderült h mindig zöld neki a pötty:D

2011. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Azt se felejtsétek, hogy a Facebookról rengeteg információt le tudnak szedni egy-egy személyről, adóalanyról!!!
2011. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mobilról facebookozik vagy más hordozható eszközről és a saját internetkapcsolatát használja.
2011. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen az lehet, kösz az erre irányuló hszeket. Nekem egy 10e ft-os mobilom van és nem tervezek fb-os mobilt venni és erre nem is gondoltam, hogy mobilról fb-ozik.


Egyébként valszeg ez lehet, mert üzenőfalra nem nagyon posztol....

2011. dec. 20. 21:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Nekem is folyamatosan megy a facebook a gépemen, amikor a munkahelyemen vagyok, de nem folyamatosan azzal foglalkozom, hanem csak az üresjáratokban nézek rá pihenésképp néhány percre.
2011. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is folyamatosan be van kapcsolva, de én is csak a lukas percekben nézek rá...amúgy ha azt teszi az miért baj?ha olyan szerencsés, h talált egy munkahelyet ahol egész nap lehet chatelni és még fizetnek is érte, azért nem kell irigykedni :)
2011. dec. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért mert a Covinus KIK-en végzett.. Had ne mondjam mennyit kellett tanulni..........


Én meg pályakezdő mérnök vagyok és úgy látom, hogy az amit nyomatnak folyamatosan hogy mérnöknek érdemes menni nem igazán állja meg a helyét....


Már bánom hogy nem közalkalmazottnak vagy pedagógusnak, tanárnak mentem.....

2011. dec. 21. 08:54
 10/14 anonim ***** válasza:
*vagy=van
2011. dec. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!