Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó matek és fizika tudással...

Jó matek és fizika tudással mire jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Pár év és érettségi,és el szeretném dönteni,milyen pályát akarok és hogy hova jelentkezek.Mindenképp fizikával akarok foglalkozni,pl mérnök (vegyészmérnök egyenlőre kizárva!). A gépészmérnökre gondoltam,de azt hallottam,hogy abból nem lehet megélni olyan jól.szerintetek ?


egy diák.


2011. dec. 18. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld kideríteni, mi érdekelne, nézz utána hogy pl. mit csinálhat egy gépészmérnök, ahhoz kedved érzel-e!

A legfontosabb az, hogy szeresd, amit csinálni fogsz, különben a fene megette az egészet, keresheted magad halálra, de belebetegszel. Ha pedig szereted a szakmádat, akkor valószínűleg jó is leszel benne, és akkor nem fogsz keveset keresni.

2011. dec. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!