Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik statiszta ügynökséghez...

Melyik statiszta ügynökséghez jelentkezzek, hogy műsorokba tudjak menni tapsolónak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 16:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Keresd meg a Magyarországi Tapsolók Szövetségét (MTSZ), 750forint/óra a fizetés, viszont itt végig tapsolni kell, abba se lehet hagyni, és több órán keresztól elég nehéz tapsolni :/ Általában csak kigyúrt állatok jelentkeznek, mivel csak ők bírják, szóval hacsak nem vagy ilyen, hagyj fel a kereséssel.
2011. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Mai nap folyamán írtam privit. Remélem, eljutott hozzád!?


Előző gúnyos válaszolóval pedig igazán ne törődj. Nehéz évek tapasztalati árán juthatott el eddig a stílusig.


Tehát megélni nem fogsz belőle, de sokan csinálják. Mert jó lehetőség ez diákoknak (kis zsebpénz), és/vagy munkanélkülieknek. Átmenetileg ugye, kis pénz nekik is jól jön, míg nincs valami tartalmasabb. Már pedig manapság sokaknak nincs...:( Sajna.


Ha úgy állsz hozzá, ebben még szórakozást is találhatsz. (Csak halkan jegyzem meg, nem olyan mókás minden esetben, mint várja az ember, de ez ne kedv elvétel legyen).


Sok sikert hozzá!

2011. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Utolsónak: engem is érdekelne a dolog!
2011. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
meg engem is :P :)
2011. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Na, remélem, válaszoltam mindenkinek:)

Akit még érdekel, írjon...

2011. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nekem is tudnál írni légyszi?:) Köszönöm
2012. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia, ha nem unod még, küldj nekem is légyszi üzit! Nagyon köszi sokat segítenél vele.
2012. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
engem is érdekelne, nagyon megköszönnék pár infot! :)
2012. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Engem is érdekelne:)
2012. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
engem is érdekelne ha még aktuális :)köszönöm előre is
2013. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!