Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16/L vagyok, heti 3-4X járunk...

16/L vagyok, heti 3-4X járunk bulizni, milyen munkát válasszak, hogy ezt később is tudjam csinálni?

Figyelt kérdés
Ált szerda-(csütörtök)-péntek-szombat. Nagyon élwezem milyen munka lenne nekem jó ami lazább és tudnék melette partyzni?
2011. dec. 9. 14:07
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
8%

FromOz már régóta olvasgatom hozzászólásaidat,és rá kellett jönnöm egy ideje,hogy egy GYÖKÉR VAGY!!!

Nem értem,hogyha valaki szeret bulizni,és el is jár szórakozni,akkor miért k*rva,és miért kell egyből ilyeneket mondani!!!Hasonlóak vagytok mint akik a szex szerelem témakört olvasgatják,és oda írogatnak!!!

Lehet le pontozni!!!!

2011. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Túl hamar ki fogsz égni. Mi is gyakran jártunk, heti 1, ritkán 2, de 24-25 évesen már inkább maradtunk otthon.
2011. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%

Rituska,

Csitri vagy meg, nem kell sikitani a nagy betuiddel. Idetlenedsegedet igy is megertjuk. Na, ezt ragd meg, ne a kefet. Olvasgass tovabb, Draga.

2011. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Fromoz válaszaitól kb. mindenkinek égnek áll a haja. Ezen nincs mit meglepődni, én csak megmosolygom, és örülök, hogy igazolva van az elméletem :)

Testvérem szokott mérgeskedni, hogy mindenhová hülyeséget ír, engem annyira nem izgat.

2011. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
23%
Hal Istennek, mas a mentalitasunk, mas kornyezetben elunk, egesz mas eletmoddal. Ennek en csak orulni tudok.
2011. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
15%

Hát szerencsére hogy más környezetben élünk,és más a stílusunk!!Te kb egy befásult vénasszony lehetsz,akire szarik a családja!!!!

Nem zavar,hogy nem csak én vagyok ezen a véleményen?????

2011. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
23%

Rituska,

Nem zavar egyaltalan semmi, foleg nem a Te velemenyed. Teljesen magabiztos vagyok, nem szenvedek onbizalom hianyban.

Vege beszelgetesnek, nem kot le.

2011. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mondd a fiúknak, hogy ideje lesz fizetni is érte.
2011. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

a szüleid nem pofoznak fel néha? erősen rád férne....


iskolaidőben éjjelente bulizol és még pénzelik is a szüleid, szánalmas, hogy a gyereknevelés helyett egyes szülők mit csinálnak...

2011. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

nem az volt a kérdés, hogy kellene-e vagy nem ennyit buliznia a kérdezőnek (bár szerintem is egy kicsit sok és nem fogod 5-10 év múlva is ezt a "tempót" bírni:))


kérdésedre válaszolva:

legyél fordász, kozmetikus vagy masszőr, mert akkor ha saját szalonod van úgy alakítod a nyitvatartást, ahogy akarod vagy ha szereted az éjszakai életet, akár lehetsz pincérnő is.

2011. dec. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!