Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki Ausztriáb...

Dolgozott már valaki Ausztriában árufeltöltőként? Milyen volt? Megbecsülték a munkádat vagy lenéztek?

Figyelt kérdés
Kérlek válaszoljatok. 19 éves lány vagyok, most megyek majd ki először dolgozni. Decemberben, két szombatot, 9 órában.
2011. nov. 28. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ausztriában még a kukást sem nézik le!!az nem magyarország ott mindenki tisztességgel teszi a dolgát a mosogatótótól elkezdve az utcaseprőig és ugyan olyan ember számba vesznek mindenkit akit tisztességesen dolgozik,független attól hogy orvos vagy mosogató...ott nem nézik hogy mi a munkád ha jó munka erő vagy akkor senki nem fog téged meg vetni.az árú feltöltőben meg nem értem mi olyan cinkes amúgy,szerintem semmi megalázó és lenézendő nincs..az is egy munka amit el kell valakinek végezni.
2011. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem sem lenézendő.. Nem erre gondoltam..

Csak voltam itt, Magyarországon diákmunkásként egy nagyáruházban. Na az ott dolgozók kb. szívességet tettek vele, hogy nem köptek szembe, és ehhez hasonlók..

2011. dec. 7. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:36


nézd kérdező azsztriában kicsit más a helyzet itt lakom a határ mellett és már dolgoztam kint és én is most készülök kifele..engem az sem érdekel ha szemen köpnek ott kint mert tudom hogy annyit keresek amennyit itthon soha nem keresnék a magyar fizetéseknek kb a 3 szorosát...egyébként a szemen köpéshez annyit hogy hülye ember mindenhol van itt is és ott is ezzel nem lehet mit csinálni,de azt tudom ha ott kint tisztességgel dolgozik az ember akkor megbecsülnek és nagyon jó pénzt keresel,ne foglalkozzál mással hanem gondolj arra hogy neked vannak céljaid és jó pénzt fogsz kapni és elérheted a céljaidat és nem utolsó sorban a nyelvet is szépen megtudod tanulni csak is előnyöd származik belőle...sok sikert!

2011. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azsztriában-ausztriában
2011. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is készülök ki, de én folyamatos munkára. Bár lány vagyok, de diákmunka-viszonylatban olyan jó a fizetés, hogy egy barkácsáruházba is szívesen kimegyek. :)

Majd mesélj a tapasztalataidról! Én is a határ mellett élek, de még nem voltam kinn dolgozni (viszont az eladók a vevőkkel egyértelműen sokkal kedvesebbek...).

2011. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mentem mégsem.. :( Jelentkeztem, azt mondta a hölgy, hogy fognak hívni a német tudásom felmérése miatt... Azóta is hívnak.. :(
2011. dec. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!