Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megasztár! Szerintetek kellőké...

Megasztár! Szerintetek kellőképpen megbecsülték-e Bolyki Balázst a megasztárban? Mi a véleményetek Eszenyi Enikó kidobófiús hasonláról?

Figyelt kérdés
Itt arra lennék kíváncsi, hogy a zsűrik hogyan álltak hozzá az egész megasztárhoz, ill. hogyan viszonyultak a nagyszerű hangú Bolyki Balázshoz?
2010. okt. 2. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Bolyki Balázs túl jó a Megasztárba!
2010. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a zsűri jogosan kritikus ;)

Enikő csak a véleményét mondta el és azt, hogy az a feka gyerek "sztárosabb alkat".. ez igaz is..

Bolyki tényleg rendkívül tehetséges, de ugyanez elmondható Tolvai Reniről is.. 13 jut tovább a zsűri csak egyet menthetett meg, hallottad h mind a négyen mást akartak továbbjuttatni.. ha csak ők döntöttek volna sztem valószínű, hogy Bolyki benne lett volna a 13ba..

2010. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan jó hangja mint a néger gyereknek vagy még néhány bejutottnak.

És szerintem egyáltalán nem volt értelme beneveznie ő már így is szép karriert leírt mint énekes.

Csak azért jelentkezett a megasztárba mert nagyobb hírnévre vágyott.

Őt én csak a színházban tudnám elképzelni vagy egy operában de mondjuk egy fesztivál színpadán egyáltalán nem...

2010. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!