Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Induljak a Megasztárban?

Induljak a Megasztárban?

Figyelt kérdés
Hát elvileg jó hangom van de én egy kicsit bizalmatlan vagyok ebben a kérdésben a barátaim véleményére, de mennék is. Csak kicsit félek. Mi legyen?
2011. júl. 7. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
indulj! szurkolok :D
2011. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Indulj, majd integetünk! :-))
2011. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kell egy kis egészséges önkritika, de ha a barátaid bíztatnak, akkor egy próbát megér. Hacsak nem jópofizásból mondják hogy jó a hangod. Kérdezz meg egy semleges személyt is, és ha szerinte is jó hangod van, akkor mindenképpen megér egy próbát
2011. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem indul az egyik osztálytársam, azt hiszi magáról hogy hűdejó hangja van, közbe meg nem is, majd jót fogok röhögni rajta xD De ha neked tényleg jó hangod van, akkor hajrá, szurkolok! :)
2011. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
igen légyszi
2011. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lonelinessandpain ***** válasza:
100%
Próbáld csak meg,ha mást nem,de legalább 1 jót röhögünk rajtad.Csak mielőtt majd ott énekelni kezdenél tedd hozzá légyszi,hogy te vagy az aki,a Gyakorikérdések.hu-n feltette a nagy kérdést,köszi
2011. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 hümi ***** válasza:
100%
esetleg netre van feltöltve hanganyagod? meghallgatnám, am indulj :D ha már a barátaid is ezt mondják..
2011. júl. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs veszíteni való. max a beválogatós részen mutatnak csak, és kiröhöglek:D
2011. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én is sokáig vaciláltam, mert elég félénk vagyok alapjáraton, de ha tényleg ezt akarod tedd meg! A lehetőségek nem mindig akkor jönnek, ha készek vagyunk rá, de ki kell használnunk akkor is! És ha e-mailben jelentkezel ne felejts telefonszámot írni a jelentkezésben, én lefelejtettem :D És hát akkor ott találkozunk :D
2011. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem indulj!De nem tennél fel egy videót magadról hogy hogy énekelsz?
2011. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!