Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozni akarok? Lányokat...

Dolgozni akarok? Lányokat foglalkoztatnának a budapesti Tescoban árufeltöltőként?

Figyelt kérdés
Meg ha már a kérdésnél tartunk, akkor nem ártanék az, ha Valaki megadná a Tesco telefonszámát.... Ja, és kettő van már Budapesten, ha jól vagyok értesülve. Melyikben könnyebb azt elérnem, hogy felvegyenek? Esetleg vannak más üzletek is, mint pl.: Profi, vagy ilyesmi. Ki bír javaslani? Lézengpk ne írjanak, konkretizálók más helyen csak akarjanak pórbálni konkrétkodni. Normális válaszokat várok. (L/17)
2010. szept. 27. 08:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

előbb tanulj meg magyarul

tesco száma a tesco honlapján

amúgy meg kb 35 tesco van BPesten, nem kettő

2010. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Úha, komoly? Én vagyok már agyonratéjékoztatott, de ha Te sem világosítasz fel....
2010. szept. 27. 08:47
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

No Te 17 éves "pici lány"!

Ha a Tesco-ban akarsz árufeltöltőként (polc szervizesként) dolgozni, akkor nem a Tesco alkalmazásában vagy, hanem valamelyik közvetítő cégnél. Mint korod elárulja, még diák vagy. Így valamelyik diákmunka közvetítő céggel kell felvenned a kapcsolatot és ők mondják meg, hogy mikor melyik helyen van igény ilyen munkára.

Remélem tudtam valamennyit segíteni! Sok sikert!

2010. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nem annyira haszontalan válasz, mint a másik. Na és melyikkel vegyem fel a kapcsolatot? Ajánlhatnál Drága, mert így nem lesz pénzem, amiből meg bírjalak vásárolni. Meg amúgyis, nem vagyok én túravezető Pesten, hogy "tudjam", hogy mi hol merre hány méter....
2010. szept. 27. 08:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
komolyan meg kellene tanuljál magyarul, mert senki nem szeret idiótákkal dolgoztatni, pláne, ha érteni nem lehet mit beszél ....
2010. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
78%, akkor nem Te vagy "Az" Értetlen, hanem én az idióta? Minden Értetlen ezt mondja....
2010. szept. 27. 08:55
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Először is vedd föl a kapcsolatot egy diákszövetkezettel! Ők kiközvetítenek téged munkára,mert bizony nem minden esetben foglalkoztatnak diákot pl.a Tescoban. Ez nagyon változó. Amúgy is akinek van ismerőse/ismertsége azt hamarabb fölveszik az ilyen helyre. Érdeklődj ismerősöknél,barátoknál,osztálytársaknál. Többet sajnos nem tudok neked segíteni,mivel vidéki vagyok.
2010. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Jó, de hol találok ilyen diákszövetkezetet vagy mit? Meg munkaügyre menjek be, vagy van külön Diákoknak való munkaügyintézés?
2010. szept. 27. 08:58
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze van. De mint mondtam vidéken lakom,így pontos címeket nem tudok neked mondani. Esetleg ismerőstől/osztálytársaktól érdeklődj! Minden ilyen diákszövetkezetnek van hivataéos elérhetősége,székhelye. Oda kell majd bemenned és érdeklődni. Sok sikert.
2010. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

-hivatalos.

A munkaügyibe pedig hiába mész,ott nem tudnak segíteni.

2010. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!