Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkát válalltam, a...

Diákmunkát válalltam, a tescoba vagyok pénztáros. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
2nap "oktatás" volt! egyik nap 4 óra és másik nap 4 óra! 3.napon kezdtem a rendes meót amikor már egyedül hagytak a pénztárba! amikor kezdődött a műszak akkor ugye megkellett számolni a pénzt stb. ott kezdődött hogy mondták hogy vegyem ki a kasszát,én meg kérdeztem hogy azt meg hogy kell! néztek rám bután mondván hogy nekem ezt tudnom kéne hogy hogy lépjek be a monitornál a menübe és onnan irányitsam a kasszát! fogalmam sem volt az egésztről nekem ilyeneket oktatáson megsem mutattak és nem ez volt az egyetlen amihez fogalmam nem volt! engem cseszegettek egész nap hogy nem igaz hogy nem tudom mit kell csinálni ! de mégis honnan tudnám ha nem mondják el oktatáson! mind a 2 nap más emberhez dobáltak be hogy mutassa meg a dolgokat hogy kell,mindegyiknek elege volt hogy mért pont hozzá raknak be diákot betanulni,igy hát nem is mutattak semmit foglalkoztak a munkájukkal,amit megértek persze de ha azt mondják hogy tanitson be akkor elvileg az lenne a dolga! szóval a lényeg hogy én voltam hülyénel nézve hogy semmit nem tudok! elöször azt hittem könnyű lesz de most már rájöttem nagyon nehéz meló nagyon sokmindenre kell figyelni! olyanokért leüvölteni a hajm amit nem is mondanak el??
2009. máj. 12. 14:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
61%
Legyél türelmes magaddal szemben is ha belejössz akkor az okosságokból hülyére keresheted magad. :) úgyis csak addig csinálod amíg nincs suli. Utána meg beinthetsz nekik és a fizetésed mellé eltehetsz párttízezret. ha akarod privátban leírom neked.
2009. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
81%
ez nem bujtogatás?
2009. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Szia! 20 éves vagyok, és már két éve vagyok diákpénztáros a Tescoban.


Azt kell mondanom, hogy ami most veled történik, az "átlagosnak" mondható a Tescoba... először lehordanak, majd utána neked kell feldolgoznod az úgymond "tekintélyedet".


Egyébként jól látod, nagyon nehéz gyakran elviselhetetlen munka, és gyakran kétoldalról is kapod az ívet... (vásárlók, és vezetőség)


Hamar ki fogsz készülni idegileg, ha legalább a munkatársakkal, vezetőkkel nem találod meg a közös hangot. A "tisztelt" vásárlókat meg sajna el kell viselni.


A menürendszerbe (lapozóba), meg a többi hülyeségbe pedig könnyen bele fogsz tanulni, csak ne félj tőle. Ha addig valakinek valami nem tetszik, csak le kell sz.rni.

2009. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!