Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az éjszakai munka mennyire...

Az éjszakai munka mennyire viseli meg az embert?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy időleges 4 hónapra szóló munkát ami bár nagyon jól fizet de délután kettőtől hajnali 2ig kell dolgoznom és heti 6 napban...nem tudom hogy elválljam e....
2011. nov. 24. 11:34
 1/10 bánomisén ***** válasza:
75%
Ha szükséged van a munkára, persze, hogy vállald el. Egy csomóan éjszaka dolgoznak, meg lehet azt is szokni.
2011. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
milyen meló ez? engem érdekel. Amúgy nem olyan vészes az éjjeli meló. Viszont ehhez alkat kell...
2011. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapot ki lehet bírni szerintem. Persze ha mellette tanulsz nappal, akkor nem, de ha megteheted, hogy alszol hajnaltól délutánig, akkor elvállalnám, hisz jól fizet és nem hosszútávú.
2011. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szervezeted át fog állni egy-két hét alatt!
2011. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A baj az ejszakai munkaval az, hogy nincs se nappalod se ejjeled. Ejjel dolgozol, nappla, ha lehet, alszol. Elsall az ido.

Az ejszakai munka nagyon megviseli az embert, kinezesre is.

4 honap rovid ido, kell a penz, kell a munka, vallald. Most ugyis tel van, igazi alvo ido.

2011. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pld éjjeli bagoly típusú ember vagyok szerettem az éjszakát.Mi lenne ha senki nem dolgozna éjjel?Annak meg csak örülni kell hogy van munka egyáltalán.
2011. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem fárasztó igaz nekem esze 7től reggel 7ig kellett, nappal hiába aludtam nem tudtam úgy kipihenni magam mintha éjszaka aludtam volna


heti 6 nap meg igen sok


megpróbálod és majd meglátod, hogy bírod

2011. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bioritmus kérdése. Én délelőtt 10-től dolgozom, és sosem fekszem le kettő előtt. Azt viszont el sem tudnám képzelni, hogy már nyolcra itt legyek.
2011. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 2 éve éjszakásként dolgozom egy áruházban, meg lehet nagyon hamar szokni.
2011. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A párom 24órában dolgozik, elmegy pl. hétfő reggel és kedd reggel jön haza. Kedden du. 1-2 óráig pihen, aztán csinálja a dolgát itthon, ami éppen van, de másnap megy 14ó-20ó másik melóhelyre. Onnan 21órára megjön, majd másnap megint megy 24 órába.

Hát megunni nem fogjuk egymást. :)

Havi 300 órája mindig megvan és 100ezernél nem keres többet...sőt!

De kell a munka...ez van.

2011. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!