Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teendőm ha Mentős szeretn...

Mi a teendőm ha Mentős szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok és szeretnék életeket menteni, embereknek segíteni. Nem nagyon tudok elhelyezkedni egy sima főiskolai diplomámmal. Szeretném megkérdezni, hogy mennyit keresnek a mentősők és mit kell hozzá elvégezni vagy hogyan lehetek mentőssegéd?

2011. nov. 23. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 70 ezret keresel vele, akkor is szeretnél életeket menteni?
2011. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
OKJ képzésben van mentőápoló.
2011. nov. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
diploma, nyelvvizsgakiegészítő pénzt gondolom itt nem adnak mi?!
2011. nov. 23. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:
az utolsó kérdés az visz mindent :D
2011. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, nem adnak. Ide elkötelezettség és gyomor is kell. Szép dolog, valakinek ez az élete, az álma. De bizony ahogy írták is. Pénzben nem éri meg. Valamit valamiért. Ha mi denáron ezt akarod megéri. Ha pénzt akarsz, inkább keress mást. Elhivatottság nélkül ez nem végezhető.
2011. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, de mikor én bajban voltam és ért egy baleset, én átértékeltem az életem. Akkor és ott nem számít a pénz és semmiféle gazdagság. Amikor bajban, akkor döbbensz azokra a dolgokra amik igazán fontosak az életbe és megbecsülöd azt ami addig parányinak tünt. Ha még nem segítettél senkinek akinek veszélybe volt az élete, addig nem tudhatod milyen jó érzés, hogy tudtál segíteni. Köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 23. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még azon csodálkozom hogy valaki vezeti azt a mentőt...

Mindenesetre akkor az tényleg jóformán csak azért csinálja hogy életeket mentsen. Mindenesetre köszönöm nekik nemes feladat.

2011. nov. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!