Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Öngyilkos legyek? (lent)

Öngyilkos legyek? (lent)

Figyelt kérdés
Volt egy állásom, ahol egy ideje már nem kaptam fizetést, mégis dolgoztam, annak reményében hogy majd egyben megkapom. Tévedtem, felmondtam. Lett volna lehetőségem nemrég arra hogy elkerüljek ebből a környezetből és végre boldoguljak az életben. Nem jött össze. Egy kedves családtagom tett keresztbe, és őszintén mondom hogy most már semmit nem remélek az élettől. Soha nem fogok kimászni már abból a sz*rból amiben vagyok (a meg nem kapott fizetések miatt) és nem sokat remélek már az élettől. Segítséget nem kérek senkitől, ennek két oka van: mert nem segítene senki, és mert én nem is akartam soha senki segítségére rászorulni. Így jártam... Hozzáteszem hogy mindent a saját családomnak köszönhetek.
2011. nov. 17. 11:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te már írtál ki erről kérdést, nem? Amúgy ne legyél öngyilkos, hanem beszélj az apáddal, mint férfi a férfivel. Ugyebár ő elfelejtette, hogy nem fizetett neked. Fogd meg szépen a bankszámlakivonataid és mutasd meg neki, hogy mikor jött fizetés és mikor nem. Baromi bonyolult..
2011. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én nem írtam ki erről kérdést. Nem vagyok beszélő viszonyba apámmal, de egy darabig jobb is ha így marad, mert eléggé ingerült vagyok én is meg ő is(amit én meg kell mondjak magasról lesz*rok)...
2011. nov. 21. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!