Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ilyen álláshirdetés mit...

Egy ilyen álláshirdetés mit takar szerintetek? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy igen népszerű hotel keres welness-szépségipar-sport területen munkatársakat fő-és mellékállásban.


Kitétel érettségi volt. Elküldtem az önéletrajzomat, kaptam is időpontot a jövő hétre.


Szerintetek miről lehet szó? Úgy értem milyen tevékenység (ezt nem írták részletesen), illetve ezek jutalékos állások szerintetek? Hamarosan minden kiderül, de kíváncsi vagyok. Mit gondoltok?


2011. nov. 3. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem értékesítői munka, talán a vendégeknek kell termékbemutatót tartani. Vannak olyan gyártók, amelyeknek welness-szépségipari-sport területekhez kapcsolódó termékeik vannak.

Vagy a hotel ajánlatait kell terjeszteni, felkutatni a vendégkört, elsősorban a felsorolt tevékenységek reklámozásával.

2011. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, elfelejtettem, hogy tanácsadókat keresnek.


Akkor ez szerinted jutalékos?


Nekem az a lényeg, hogy fix legyen. Kezdő vagyok még, de kell a biztos állás. JUtalékossal nem megyek semmire!

2011. nov. 3. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy jutalékos. Ami mellékállásban is végezhető tanácsadói-értékesítői tevékenység, ott általában csak a teljesítmény alapján fizetnek, úgy éri meg nekik.

Hallgasd meg őket, de figyelj oda nagyon, mert pont az ilyen "bepalizós" állásoknál nagyon mellé tudnak beszélni, elhúzva a mézesmadzagot ("kiemelt bérezés, napi 1-2 órás időráfordítás" stb.), elmondják a konkrétumokat, de rizsa közé elrejtve. Pl. hangsúlyozzák, hogy megkapod a potenciális vevők listáját, akiket fel kell hívnod; aztán kiderül, hogy a 2. héttől már neked kell felkutatnod az embereket, lista nélkül.

2011. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Úgy hirdették, hogy fő és mellékállásra keresnek embereket.


Egy ilyen neves hotel ilyen sz_rral foglalkozna?


Na remek, ettől féltem, de majd kiderül.

2011. nov. 3. 11:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt! Remélem, csak én vagyok túl óvatos és valójában normális munkát kínálnak.
2011. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.


Keddre hívtak, szóval nézz majd kedden vissza, megírom.

2011. nov. 3. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem őket kellene népszerűsíteni különféle rendezvényeken, rábírni az embereket a vásárlásra vagy kedvezményes csomagokat értékesíteni. (hosszú hétvége a hotelban stb.) És szerintem jutalékos.
2011. nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!