Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az internetes munkáról? Többi lent.

Figyelt kérdés

Küldök egy rövid tájékoztatót arról, hogy mit is ajánlok.

Napi 3-4 óra internetes munkával, otthonról, kereshet 100-400$-t hetente, úgy, hogy akkor dolgozik, amikor akar. Ha többet dolgozik, akkor többet. Minden csak Öntől függ, és attól, hogy mennyire kitartó és állhatatos.

A munka hirdetések feladásából és a beérkező válaszok feldolgozásából áll egy nemzetközileg elismert amerikai cégnél.

Ez egy piackutatásokkal és honlapokkal foglalkozó tőkeerős vállalat.

A következő a feladat:

1. Hirdetéseket kell feladni az interneten, online újságokban, fórumokon, stb. Csak ennyi.

2. Naponta 2-3-szor megnézni az email postaládát és válaszolni a beérkező levelekre.

3. Készíteni egy nyilvántartást azokról, akikkel együtt dolgozik – ez később nagy segítségére válik, és egyszerűbbé tehető a munkafolyamat.

4. Párszor egy héten, vagy akár naponta (attól függ, mennyit dolgozik), átutalják Önnek a pénzt egy erre a célra nyitott elektronikus számlára (PayPal, AlertPay,…), amit bármikor átutalhat a saját lakossági folyószámlájára (ennek az internetes számlának sincs nyitási vagy számlavezetési díja)

Az egész munka során a következőket kell használnia: másolás, beszúrás, válasz, küldés.

Nincs szüksége semmi kezdőtőkére, semmilyen befektetésre!

Nem kell nyelveket beszélni, elég ha felhasználói szinten tud dolgozni a számítógépen. Ahogy az első eredményeket látja – és ezt azonnal, ahogy az első hirdetés megjelent –, örömét leli majd ebben a munkában.

Nem kell semmit eladni, nem kell semmit venni, nem kell állásinterjúkra járni, nem kell bizonyos pontszámot elérni, még barátokra, ismerősökre sem kell rátukmálni semmit. Csak magának dolgozik az ember, a maga ura, így az összes jövedelem saját, nem kell osztozni rajta senkivel. Nem kell bejárni dolgozni, otthonról végezhető minden.

Az első pénzösszeg kézhezvétele után, garantáltan nem fog soknak tűnni az a napi 3-4 óra, amit ráfordít. Meg kell jegyeznem, hogy rengeteg csaló van a neten, de ez egy teljesen legális munka, nem átverés.

Be fogom mutatni lépésről lépésre, hogyan is működik az egész. Az összes információ és a segítség, amit nyújtok, teljesen ingyenes. Sem most, sem később nem kell érte fizetni, hiszen nekem is érdekem, hogy minden rendben mennyen.

Összesen 3 e-mailt fogok küldeni.

Ez egy valós munkalehetőség, már az első kapott e-mail után beindul. Több tízezren dolgoznak már benne világszerte, és nagyon nagy sikere van, a kereset pedig csak a ráfordított időtől függ.

Nagyon fontos! Ha nem tetszik, vagy nem akarja folytatni, bármikor abbahagyható, nem veszít semmit, sőt a pénzét is megkapja, amit addig megkeresett.

Miután úgy döntöttem, hogy elkezdek dolgozni, teljesen megváltozott a felfogásom az internetes munkákat illetően. Féltem, mert sok rosszat is hallottam meg nem voltam benne biztos, hogy meg tudom csinálni, de a szükség nagyúr. Viszont rájöttem, hogy egyáltalán nem bonyolult, és ami fontos volt számomra (de nagyon), nem kell semmit befektetni – a munkán kívül. Egy pár elhelyezett hirdetés vagy hozzászólás fórumokon, és már másnap van belőle pénz. Rájöttem, hogy minden elvesztegetett napért kár volt.

Ha érdekli a munka, várom levelét és küldöm lépésről lépésre mit kell tennie, hogy megkeresse az első 16 dollárt.

A Tárgyhoz írja oda : „Internetes munka 2, részvétel."

Fontos! Mindent pontosan úgy kell végrehajtani, ahogy a következőkben le van írva!

Először is mentse el ezt a levelet a számítógépén egy saját mappába. Legyen a címe Pénz a neten 1, hogy könnyen és gyorsan tudja használni. Később majd elmagyarázom, miért lesz szükség erre a levélre.

Fontos! Ne felejtse el elmenteni a gépére egy külön mappába ezt a levelet, hogy később ne keverje össze.

Végezetül így látatlanba is hagy kérjem meg, hogy tegeződjünk, a könnyebb kommunikációhoz ez elengedhetetlen.


Bízom a mielőbbi sikeres együttműködésünkben!


2011. okt. 29. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég sokáig levelezel vele, ki fog derülni, hogy mennyit, milyen címszóval és hova kell fizetned. Piramisjáték.
2011. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

"hogy minden rendben mennyen."


Ha komoly lenne, nem engedne meg magának helyesírási hibákat. Kamu.

2011. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ebbe én is beleszaladtam majdnem. Kamu az egész, piramisozás.
2011. okt. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alighanem pilótajáték. Kérdezd meg tőle levélben, hogy ki ő, és milyen számon hívhatod fel, hogy megbeszéljétek a részleteket. Valami különös dolog fog történni :)
2011. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!