Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek az otthon...

Mi a véleményetek az otthon végezhető munkáról, és az internetes munkáról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
kamu?
2010. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tökjó! Én félig így dolgozom, ha nincs kedvem/erőm/időm elutazgatni a munkahelyemre, de dolgoznék, akkor megcsinálom a neten végezhető dolgokat itthonról.

Hátránya, hogy otthon elég nehéz magam rászánni a munkára.

Viszont! Az ilyen "fizess be 800 ftot egy csekken nekem és onnantól kezdve dolgozhatsz" típusú munkák kivétel nélkül átverések!

2010. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amiért előre pénzt kérnek az mind kamu.

De lehet találni otthoni munkákat, gyöngyfűzés, varrás, gépírás, fordítás, stb. Ezek jók.

2010. márc. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami jól fizet (vagy szeretnénk, hogy jól fizessen), ahhoz szakértelem kell, amihez nem kell szakértelem, az keveset fizet (ez kiegészítésnek még jó lehet), vagy átverés. Ismerek olyant, aki otthonról dolgozik interneten keresztül, fejlesztő.
2010. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21:55 és te mit dolgozol otthon? Mi az a munka ahová nem kell bemenned ha úgy gondolod. Ilyen fizetős munkáról már nagyon sokat hallottam, mind kamu volt.
2010. márc. 17. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
...az internetes munkákhoz speciális tudás kell (fordítás, webtervezés, könyvelés) a többi mind átverás....az meg, hogy otthon varrsz, nem távmunka...viszont éhenhaláshoz pont kevés...
2010. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A varrás talán nem otthon végezhető? Az volt a kérdés... Barátnőm abból él hogy varr és jó pénzé eladja az ebay-en. Mondhatom nem szakad meg közbe és háromszor annyit keres havonta mint én a napi 8 órás munkámmal. Sőt már az öcsém is elkezdte, ő még gyöngy nyakláncokat is készít:D ... lehet én is megtanulok varrni meg minden, jobban járnék.
2010. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!