Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudtok az "ALKONYZÓNA"nevű...

Mit tudtok az "ALKONYZÓNA"nevű internetes munkáról?

Figyelt kérdés
Jelenkeztem de bizonytalan vagyok,adjam meg a bankszámla számom és fizesek 5000ft regisztrációt.
2009. nov. 9. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre el kell mondjam neked, hogy én sose mennék olyan helyre dolgozni, amiért nekem fizetni kell..


Ha belegondolsz, ha fizetni akar, akkor abból esetleg majd le is vonhat valami, de előre fizetni?? Na azt nem.

2009. nov. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%

Szerintem nehogy megadd a bankszámlaszámod. Ezt senki sem

kérheti, vagy nem szabhatja meg feltételnek. Nagyon sok

visszaélés lehet ezzel. Ha mindenféleképpen ki akarod próbálni, add fel sárga csekken.

Más az ha elhelyezkedel bejelentett munkára és a bankszámlaszámodra kéred a fizetésed.

2009. nov. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

És mégis hogyan élhetne vissza a bankszámlaszámmal?


Ugyan már!


A "munka" valószínüleg átverés lesz. Ne fizess előre!

2009. nov. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Ne regisztrálj, ne fizess. Csak beszedik a pénzt tőled. Bankszámlaszámomat pedig nem adnám meg, aki vissza akar élni vele, az biztosan tudja, hogy hogyan csinálja, mégha nekem elképzelésem sincs róla.
2009. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!