Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy működik az alertpay?

Hogy működik az alertpay?

Figyelt kérdés

Van egy oldal,ahol e-mailek után fizetnek.Nekem összegyűlt a minimum kifizetési összeg. Alertpay-re utalnák a pénzt. De én ezt az egészet nem értem. Az az alertpay olyan mint egy bank és le lehet venni a pénzt(mint pl. Otp-nél?)?Tehát,ha oda kapok pénzt,az ugynolyan,mintha bankszámlára kapnám?

Bocs, a buta kérdésekért,csak tényleg nem értem!Előre is köszi a válaszokat!


2009. máj. 5. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alertpay asszem olyan, mint a paypal. Nagyon én sem értem, kb arról szól, hogy az ilyen klikelgetős oldalakról ide utalnak neked pénzt, de nem vágom miért ne lehetne egyből bankkártyára...
2009. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia en is ezt csinalom csak most kezdtem .Figyelj neked is kerte hogy add meg a mobilszamod a verifikaciohoz?A baj az hogy elirtam a szamot es amikor ki akartam javitani akkor meg letiltotta.Te hogy csinalod ezt?
2010. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cirmos kandúr válasza:
A klikkelgetős oldalon megadod az alertpay azonosítod, majd ráutalnak az alertpay számládra annyi pénzt amennyit akarsz, amennyid van és az alertpay számláról utalják a bankszámládra
2010. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cirmos kandúr válasza:
A jó benne az, hogy a világ egyik legbiztonságosabb oldala, tehát védve van mindenféle támadástól, így nyugodtan megadhatod nekik a bankszámlaszámod. Később ha vásárolsz valahonnan, sokkal biztonságosabb alertpayról utalni a pénzt mint a bankszámládról.
2010. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Cirmos Kandúr, Te ezt tapasztalatból mondod, és még mindig aktuális?
2012. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!