Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik valaki jelenleg a Nu...

Dolgozik valaki jelenleg a Nu Skin-nél?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni,nemsokára megyek egy előadásra.
2011. okt. 4. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom.

Pár ismerősöm beleugrott kb 3 éve, 300 ezer volt a belépési díj, ha jól emlékszem, még mindig elvakultan hisznek benne, de semmit nem kerestek vele. Plusz szórják a pénzt ezekre az előadásokra.

2011. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van olcsóbb belépési lehetőség is,nem kell feltétlen a 300 ezressel nyitni. Azon viszont csodálkozom,hogy évek óta benne vannak és SEMMIT nem kerestek vele. Az,hogy lehet?

Örülök,hogy írtál de igazából olyanok véleményére lennék kíváncsi akik benne vannak és csinálják. Nem az a kérdés,hogy belépjek-e hanem tapasztalatokról szeretnék olvasni.

2011. okt. 4. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért előztem meg őket, mert ők odáig vannak érte most is, annak ellenére, hogy csak buktak rajta. :)
2011. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ott már komoly bajok lehetnek velük és a vezetőikkel is,hogy 3 év alatt semmit nem kerestek vele. Aki az én vezetőm lesz szintén 3 éve van benne az üzletben és 7 jegyű a fizetése.
2011. okt. 4. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Te megvennéd a termékeiket, ha nem remélnél pénzt a forgalmazásából? Elég jók és jó áron vannan ehhez? Nem? Nos, akkor ne vágj bele, mert átverés.
2011. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őket is ezzel etették. :D
2011. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!