Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Táppénzcsalnék a melóhelyen,...

Táppénzcsalnék a melóhelyen, miképpen?

Figyelt kérdés
Aljas a "főnök"(ordibál az emberekkel, a szabikat nem adja ki stb.)jót tenne egy hét béke tőle távol. Arra várnék ötleteket, hogy mit mondjak a dokinak hogy legalább egy hétre kiirjon.
2011. szept. 19. 23:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én az igazat mondtam mindig neki.

"-doktornő! Kérem írjon ki,mert pihennem kell..Egyszerűen képtelen vagyok most dolgozni amikor bent őrült állapotok vannak.

-1 hét elég lesz???"

Ha elfogad borítékot egy kis pénzel,akkor nyert ügyed van.

2011. szept. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Semmiképpen! Tipikus "mindig a főnök a szemét" szindróma. Mint vezető elítélem. Még ha tényleg ilyen főnököd van akkor is. Inkább beszélj vele, hátha megértő lesz veled. Attól hogy egy hétre elmész, ő utána sem változik meg. Táppénzre meg nem mehetsz minden héten. Ha tényleg "aljas" próbálj más helyet keresni.
2011. szept. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

nekem pénz nélkül is megcsinálta a doki.

tanulnom kellett,úgy meg nem tudtam,hogy 5ig dolgoztam

2011. szept. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Imádlak kolopele, nagyon!


Az én főnököm is egybrutális ember volt, amíg ott dolgoztam.. A mai napig olyan, ahogy mesélik az ex munkatársak.. Én is ezért jöttem el, vagyis a "nagy" szám miatt küldött el. Fájt neki, hogy nem hagyom magam.


Kérdező, menj el nyugodtan dokihoz. Mennyire vagy jóban vele? Lehetsz vele őszinte is, ha jó a kapcsolatod vele. Ha nem, mond, hogy hasmars és hányás van, szarul vagy. Egy kis lázzal is megspékelve. Ezt aligha tudja leellenőrizni.

2011. szept. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23%
Egy normális társadalomban nem kapnál ilyen kérdésre támogató válaszokat. Vegyél ki szabit! Vegyél ki fizetetlen szabit! Ja, nem adja ki? Mondjál fel! Ezek az elfogadható válaszok. Tudom, nem voltam hasznos.. :(
2011. szept. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek úgy csinálják mintha sosem mentek volna betegszabira úgy hogy nem voltak betegek.Azon meg jót nevettem,hogy beszéljen a főnökével..A kérdező ha tehette volna már beszélt volna.SŐT.Ha örömmel menne dolgozni akkor eszébe sem jutna ilyen táppénz..

Kedves kérdező.Ismeretlenül,amikor nem ismerjük a másikat azt mond vagy ír az ember amit akar.

"Messziről jött ember azt mond amit akar" Nagyon is találó itt ez a mondás..(akinek nem inge nem veszi magára)


Nyugodtan menj el a dokihoz.Nem te vagy az első és utolsó aki elmegy ilyen ürüggyel táppénzre.

Ha nem mered megmondani a dokinak az igazat,vagy nem lekenhető akkor mond azt hogy egész éjjel megy a hasad,és borzalmasan fáj a fejed..Szinte mozogni sem tudsz a fejfásától.Vagy hivatkozz az iszonyatos derékfájdalmadra.

Jó pár kollégám ezekkel a tünetekkel megy táppénzre amikor már totál ki van készülve a főnöktől..

2011. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:07

Egy normális társadalomban nem csinálják úgy a főnökök,hogy a dolgozó ne érezze jól magát.Sok helyen szándékosan,minden ok nélkül piszkálják,és megnehezítik az ember munkáját,hogy ne örömmel járjon be.

Nagyon sok helyen eljátsszák a nyuszika viccet..

-ha van sapkád azért vagy rossz

-ha nincs sapkád azért...

2011. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%

"Sok helyen szándékosan,minden ok nélkül piszkálják,és megnehezítik az ember munkáját,hogy ne örömmel járjon be. "


Lehet, de az nem csalás. Ennyi.

2011. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Az sem csalás ha elmegy a kérdező dokihoz hogy fáj a feje pihenni szeretne..Hiszen a szervezete kimerült..Miért ne mehetne el?? Ne legyél már annyira álszent,hogy te sose csináltál ilyet...Mert ezt senki nem fogja neked elhinni..Na igen..messziről jött ember.....
2011. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
23%

Elkeserítő, hogy az ilyen táppénzcsalást ennyien támogatják ebben az országban!

Az ilyen szemét emberek milliárdokat lopnak ki a társadalombiztosítás kasszájából, amikor a nővérek béremelésére nincs pénz, és műtéteket halasztanak el pénzhiány miatt!

Nem tartom többre az ilyeneket az utcai zsebtolvajoknál!

2011. szept. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!