Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én érzem azt megalázónak,...

Csak én érzem azt megalázónak, hogy 3-4x kell szólnom több embernek is melóhelyen, hogy adjanak munkát?

Figyelt kérdés

Szar érzés, hogy én érzem magam rosszul, hogy megzavarom őket meg minden és haszontalannak érzem magam sokszor. Voltam lebszva annó azért, hogy nem szóltam, hogy nincs melóm és nem csináltam sokmindent aznap. Azóta midníg szólok ha kész vagyok. Tegnap is kb. déltől kezdve sz.rt se csináltam mert nem volt mit. Több embernek is szóltam, hogy kész vagyok, lehet tesztelni a cuccot amit lefejlesztettem. Felettes kollegámnak is szóltam, főnöknek is mondtam, azt mégis elfelejtődött az egész.

Ma is szóltam megint. Rohadt sz.r érzés, hogy nekem kell kuncsorognom melóért mert szar a szervezés. De pattogni nem pattoghatok mert én mindenki alatt vagyok ha úgy nézzük. (a fizu nem rossz az emberek is normálisak, csak épp ezt az egészet megalázónak érzem)


2009. aug. 27. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Más ülve nyalná a holdat örömében, ha nem kapna annyi munkát, hogy még a munkaidő lejárta után is órákat ülhet vele a melóhelyen. Veszett jó dolgod van, te csinálsz problémát belőle. Elég sok netes fórumon írogatok, ahol szinte egész nap írnak olyanok is, akik épp a munkahelyükön vannak, vagyis nem vet fel mindenkit a munka, a legtöbb ember inkább szereti csak úgy beállítani magáról, mintha a belét is kidolgozná napközben;). Ne aggódj, inkább használd ki valahogy a szabadidőd, hogy ne unatkozz a munkahelyeden: netezz, tanulj nyelvet, olvasgass, vagy ami belefér és nem feltűnő.
2009. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már csak azért se kuncsorogj munkáért, mert azzal tényleg felhívod a többiek figyelmét arra, hogy nem sok tennivalód van. Inkább amit adnak, azt húzd el egy kicsit. Lehet, hogy sokkal hosszadalmasabb műveletnek gondolják a fejlesztést, mint amennyi idő alatt elkészülsz vele (biztosan gyorsabb vagy az átlagnál), ne ringasd meg őket ebben a hitükben!
2009. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elhúzom, de jobban már nem tudom.

korábban volt olyan, hogy egész nap nem csináltam semmit, sneki nem törődött velem, a főnök nem volt bent. Mikor visszajött akkor azzal kezdte, hogy nah mit csináltam egész nap. És akkor le lettem cseszve, h kérjek melót ha nincs, a másik kollegától. Szal ezért "pattogok" mert különben lecseszést kapok. Most pl megkaptam, hogy tisztességesen szóltam, csak éppen vagy 4-5x két nap alatta. A tegnapi napom meg szintén laig állt valamiből. És tod nem olyan jó érzés elaludni a gép előtt majdnem illetve haszontalanannak érezni magad, főleg ha le is cseszhetnek érte.

2009. aug. 27. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben akkor azt csinálnám, h 1 nap 1szer szólnék, h kész vagyok. Aztán utána aludhatsz a gép előtt, mondván h várod már h jöjjön vki. Így ki vagy védve, mert mondhatod h te szóltál, más nem adott.


Én csak diákmelóban dolgoztam eddig, voltunk vagy 5-6an, de ha valakinek nem volt munkája, v leállt vmilyen gép, vagy elfogyott az anyag, akármi, az tuti én voltam, aki a legkevesebbet dolgozott, szidtak is a barátaim rendesen. Én annyira nem bántam, kevés munkával is beérem. :D

2009. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is csak egyszer szólnék egy nap, akkor, amikor készen lettem mindennel.


Már csak azért sem pattognék, mert még azt hiszik, ki akarsz tűnni közülük, és kiutálnak. Jobb tartani magad az átlagos szorgalomszinthez.

2009. aug. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem, hogy mi a problémád, közvetve voltam már én is hasonló problémában, de azért mégis más volt. Mindenesetre szerencsés vagy egy bizonyos értelemben. Először ezt tudatosítsd magadban. Ha nem érted miért, az gáz.

Utána pedig újult önbizalommal, próbáld máshogy jelezni, hogy kész vagy a munkával. Ne kuncsorogd a munkát, mint egy kisinas. Kérdezd meg, hogy besegíthetsz e valakinek. Kezdj el rendezkedni az asztalnál, a szekrényben...stb. észre fogják venni, hogy nincs más dolgod. Próbálj önálló terveken dolgozni, jelezd a főnök felé a terveidet(persze nem mások előtt). Magabiztosan, de főleg önállóan kezdj el gondolkodni, dolgozni, annak meg lesz az eredménye. Egyébként mióta dolgozol már ott? Biztosan nem régóta.

2009. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ha csak teszekveszek nem veszik észre, hiddel. nekem kell szólnom mindenképpen -.-

januártól vagyok itt.

2009. szept. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!