Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mennétek külföldre vagy...

Miért mennétek külföldre vagy miért nem?

Figyelt kérdés
Csak úgy általánosságban gondolkodjatok. Szeretném megvizsgálni, hogy ki mit gondol.
2011. szept. 18. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mennék, mert ennek az országnak a gazdasága úgy el lett b*szva, hogy most mi, meg a leendő unokáink szívunk.

Nekem nem ez volt az életcélom, hogy munka mellett is épp, hogy jut hónap végén ennivalóra.

Nyaralás?? Azt sem tudom mi az...

2011. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már külföldön vagyok(London) és a kezdeti nehézségek ellenére nem bántam meg hogy kijöttem. Az első 3 hónapban pultosként dolgoztam, de utána el tudtam helyezkedni a szakmámban és jelenleg is ebben dolgozok. Én azt tanácsolom, hogy aki beszéli a nyelvet legalább középfokon és akar és tud is dolgozni, annak megéri kijönni. Persze itt sem minden fenékig tejfel, de legalább haladsz szépen előre a ranglétrán. Sajnos sokan vannak akik nem tudnak továbblépni az alapmunkáknál, és hazamennek. Aki viszont tovább tud lépni ezeknél a munkáknál, akkor jobban meg tud élni, mint otthon. Azt hogy hazamegyek-e vagy sem, azt egyelőre nem tudom, mostanában biztos nem, mivel most kezdtem el itt egy egyetemet, amit mindenképpen be szeretnék itt fejezni.
2011. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jobb megélhetés reményében mennék, és megyek is külföldre.

Nem vesztek vele semmit, úgy gondolom egy próbát megér.

Családi dolgok miatt is jobbnak találom elhagyni az országot, főleg ez miatt megyek el.

2011. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számomra speciel nem az lesz a döntő dolog amikor majd pár év múlva (jelenleg tanulok) elmegyek, hogy ott többet keresek (ezzel a diplomával itthon is meg lehetne élni bőven), hanem inkább az, hogy a karrierem külföldön jobban ki tudom majd építeni és több eredményt tudok majd elérni mint idehaza.
2011. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!