Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Apukák! Mentek...

Anyukák, Apukák! Mentek valahová nyaralni (akár külföldre, akár belföldre)? Ha igen, hova? Ha nem, miért? Ha lehetne, hová mennétek? Miket visztek a babátoknak? Hány napra mentek? Hogy szórakoztatjátok útközben?

Figyelt kérdés
Elnézést kérek a sok-sok kérdésért! :)
2011. jún. 14. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen,Bükfürdőre megyünk 1 hétre.már megterveztem hová fogunk kirándulni,lesz benne sok séta,sok fürdés,kirándulás,állatkert,kalandpark,ami kicsiknek való,lehet átmegyünk a mesefaluba is,de az még nem biztos.útközben a csiribiri fog menni a cd lejátszón.és kap egy két játékot,könyvet,viszek neki pár játékot,de mivel kertes apartmanban leszünk igy elég lesz neki az.2 éves kisfiú,azt elfelejtettem.
2011. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Autóval megyünk, Horvátországba, egy hétre júli vége - augusztus eleje körül (Isztria, ezen belül is Rovinj és környéke az úticél). 20,5 hónapos most a kisfiam. Tavaly nem voltunk, mert egyrészt anyagilag sem álltunk úgy, másrészt kicsi is volt még. Ráadásul azelőtti évben sem voltunk a nagy pocakom miatt, úgyhogy idén autóba pattanunk, és irány a tenger. 6-7 óra alatt oda is lehet érni, szóval mindenképpen megyünk nyaralni.

Apartmant akarunk keresni, és mindenfélét viszünk, amit itthon is szoktunk használni. Van egy hordozható dvd-lejátszónk, ha nagyon unatkozna, akkor nézhet akár mesét is útközben, de szerintem nem lesz ezzel gond, jól elvan a kocsiban, és alvásidő is lesz az útban, úgy akarunk majd indulni.

2011. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó üdülést kívánok Nektek! Biztosan nagyon szép lesz, és sok élménnyel gazdagodva fogtok majd hazatérni! :)
2011. jún. 14. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Belföldre, két hétre, három négy év alatti gyerekkel. Tópart, Gyékényesre. Nem viszek sok ruhát, mert a sógoromék a szomszéd nyaralóban laknak, ott tudok mosni. Pelus, babakaja ott is vehető, nem cipelem 500 km-t. Éjszaka megyünk, így ők alszanak, nincs meleg és nagy forgalom.
2011. jún. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Bükfürdőre megyünk. :) Akkor lesz 6 hónapos a kislányunk. Remélhetőleg a másfél órás utat végigalussza, így szórakoztatni nem kell majd. :)

Csak 4 napra megyünk, augusztus végén. Az utazó ágyát visszük, külön szobában fog ott is aludni (2 szobás apartman). A játékai közül is viszünk párat, plédet, amire le lehet tenni. Meg persze ruhát, gyógyszert, napvédőt, stb.stb. Valószínűleg bemegyünk vele az élmény fürdőbe, ott van baba-medence is.

2011. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Horvátországban mi is voltunk négy évvel ezelőtt (2007-ben), Bol szigetén, nagyon szép volt! Én azelőtt még soha nem voltam Horvátországban, ezért különösen nagy élmény volt a magyar tenger után, hogy az adriait is láthattam! :)
2011. jún. 14. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sümegen voltunk "nyaralni" Polgárról 1 éves fiunkkal. Az út hosszú volt így korán indultunk, hogy ne legyen nagyon meleg. A kisfiam nagyon szeret autózni, így azzal nem is volt gond, mondókázás, éneklés, mesekönyvek teljesen lekötik, meg 2X megálltunk pihenni, mozogni is. Bababarát szállóban voltunk, nagyon jó választás volt. Alap egészségügyi csomag, pelenka, sport babakocsi, néhány játék volt a plusz felszerelés, amire azelőtt nem volt szükség. 5 napot töltöttünk ott.
2011. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hamarosan indulunk Szicíliába,ott 10 napot leszünk,repülővel megyünk.A babánknak 10 hónapos kora ellenére nem ez lesz az első repülős útja(az első 5 hós korában volt,Spanyolországba mentünk a barátainkhoz).

Augusztus közepén pedig még elmegyünk Görögországba szintén repülővel,de oda már nem csak hármasban megyünk,hanem jön pár barátunk is.

Én még kora ősszel elszeretnék menni a párommal kettesbe is valahova,bár nem tudom,hogy fogom tudni itthon hagyni a babánkat :D

Szerintem egy nagyobb bőrönd biztosan tele lesz a picink dolgaival,annak ellenére,hogy mindig igyekszem úgy pakolni,hogy a hazaúton is be tudjuk cipzározni a bőröndöket(szeretek külföldön vásárolni :D).

Útközben elvan csendben,nem szokott nyűgös lenni,néha el is alszik.

A nagyiék még szeretnék elvinni a picit valahova egy hosszabb hétvégére,de én ezt nem tartom túl jó ötletnek,mert sírógörcsöm van néha,ha nem látom a picur egy fél napnál tovább...


Kellemes nyarat nektek!

2011. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is ezt kívánom minden kedves válaszolónak! :-)
2011. jún. 14. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!