Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy tudtál elhelyezkedni a...

Hogy tudtál elhelyezkedni a jelenlegi munkahelyeden? Ismeretség alapján, vagy állásinterjú után?

Figyelt kérdés

Érdekelne kinek hogy alakult.Én most keresek munkát-sajnos nem sok sikerrel eddig.

Minden végzettség és beosztás érdekel ;)

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 6. 09:39
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Utolsó!

Én szívesen meghallgatlak. Előtted lévő vagyok.

2011. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ismeretség alapján. Átvettem szüleim vállalkozását.
2011. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Korábban írtam, hogy két helyről várok visszajelzést, egyik ismerősön keresztül, másik "utcáról beesve". Visszajeleztek, a másodikra felvettek, nagyon barátságos fizuval.

Itt tényleg nagykönyv szerint ment minden, állásportálon találtam, megtetszett, beadtam rá a jelentkezésemet, behívtak, két körös interjú, majd néhány napja jelezték, hogy engem választottak.

Ismeretség nem volt, győztem felirogatni a kapcsolattartók neveit, hogy ne nézzek bután, ha legközelebb megyek és meg kell szólítani (az interjún annyira izgultam, hogy a saját nevemre figyeltem bemutatkozásnál).

2011. szept. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ja, azt hozzátenném, hogy elég széles ismeretségi köröm van és már egy ideje elhintettem, hogy minden állásajánlat érdekel. Ebből nem lett semmi, mert a segítség felajánlásán kívül érdemi előrelépés nem történt. Szóval nekem pont az ismerősös álláskeresés nem volt járható út (kivéve azt az egyet, ahol szájhagyomány útján ajánlottak, de onnan még mindig nem jeleztek vissza és az interjú/cég se volt túl bizalomgerjesztő)
2011. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönök minden hozzászólást.Biztos nem csak nekem segítettek :). Gratulálok mindenkinek akit felvettek,és ne csüggedjen senki álláskereső :D

Nálam még semmi változás,de nem adom fel ;)!

2011. szept. 9. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!