Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetm, milywen jogai...

Mit tehetm, milywen jogai vannak egy alkalmazottnak a munkáltatójával szemben?

Figyelt kérdés

Állami cégnek dolgozom. Munkáltatóm, ki vezeti a céget és felügyel-irányít minket dolgozókat, számomra ismeretlen okból kifolyólag, utasított, hogy végezzek el, egy ő álltala kijelölt tevékenységet, mely "tevékenység" messze nincs benne a munkaköri leírásomban, kötelezetségembe. Mivel számomra a feladat nagyon kellmetlen, személyi jogaimban sért, továbbá komoly problémám is adódhat a dologból, úgy döntöttem nem végzem el azt a munkát. Arra hivatkozva utasítottam vissza, hogy ez nincs benne a munkaköri leírásomban. Válasza az volt, nem számít az csak irányelv. Ekkor kénytelen voltam elmondani neki, hogy valójában a munka elvégzéséből fakadó atrocitások miatt szeretném elkerűlni a dolgot, mikor is közölte ,ez csak egy egyszeri alkalom kibírom, és ha nem végzem el elintézi, hogy munkámat elvesztísem.

Nem áll jogában kirugni engem, de ő indithaja el a folyamatot, vele vagyunk napi kapcsoltban. Olyan befolyása van, hogy sajnos sikerrel járna.

Most akkor ez micsoda ? Mit tehet egy dolgozó, ha zsarolják ? ! Hogyan utasíthat egy vezető, nem kizárt, hogy saját személyes érdekei miatt, egy dolgozót olyan tevékenységre amely a dolgozó számára megalázó és sértő !

Ti mit tennétek ? Felmondani anyagi okok miatt nem tudok !


2011. aug. 16. 22:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Elnézét kérek, most látom hibáimat !

javítás :

Mit tehet, milyen jogai vannak egy alkalmzottnak a munkáltatójával szemben ?

2011. aug. 16. 22:48
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez így elég homályos, nem igazán lehet válaszolni rá. Az viszont igaz, hogy köteles vagy elvégezni, amire a főnököd utasít - munkaköri leírás ide vagy oda.
2011. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, de titoktartás kötelez.
2011. aug. 16. 22:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Munkavégzés és a munkáltatói utasítás megtagadása


Bár a munkavállaló a munkáltató utasításai szerinti munkavégzésre köteles, bizonyos helyzetekben a jogszabályok lehetőséget biztosítanak a számára a munkavégzés, illetve a munkáltatói utasítás jogszerű megtagadására, mi több esetenként a munkavállaló köteles az utasítás végrehajtását megtagadni.


Nem köteles a munkavállaló teljesíteni a munkáltató utasítását, ha annak végrehajtása jogszabályba vagy munkaviszonyra vonatkozó szabályba (kollektív szerződés) ütközik §. (A munkavállaló tehát ilyen helyzetben dönthet, hogy teljesíti-e az utasítást, avagy nem.)


Megtagadhatja a munkavállaló a munkavégzést (azaz szintén mérlegelhet), ha az saját életének, egészségének vagy testi épségének közvetlen és súlyos veszélyeztetését eredményezné. §


Köteles a munkavállaló az utasítás végrehajtását megtagadni, ha azzal bűncselekményt követne el, továbbá ha annak végrehajtása más személy életét, testi épségét vagy egészségét közvetlenül és súlyosan veszélyeztetné. A munkavédelmi törvény ilyen veszélyeztetésnek minősíti különösen a szükséges biztonsági berendezések, az egyéni védőeszközök működőképtelenségét, illetve hiányát.

Ha a munkáltatói utasítás végrehajtása kárt idézne elő (de veszélyeztetést vagy bűncselekményt nem valósítana meg) és a munkavállaló ezzel számolhat, köteles erre az utasítást adó munkáltató figyelmét felhívni, viszont az utasítás végrehajtását nem tagadhatja meg. (Annak, hogy a munkavállaló a munkáltató figyelmét felhívta-e avagy sem, egy esetleges kártérítési perben lehet jelentősége.)


Az, hogy a munkavállaló adott esetben a munkáltatói utasítást jogszerűen tagadta meg, még nem jelenti azt, hogy a munkavállaló nem köteles a további - munkavégzés céljából történő - rendelkezésre állásra, munkavégzésre, illetve a további - jogszerű - munkáltatói utasítások végrehajtására. §


Ha a munkavállaló az utasítás teljesítésének jogszerű megtagadása következtében nem végez munkát, a kieső időre távolléti díjra jogosult. §


A távolléti díjat úgy kell megállapítani, hogy a munkavállaló a távollét időszakában érvényes személyi alapbére, rendszeres bérpótlékai, valamint a rendkívüli munkavégzés miatti kiegészítő pótlék együttes összegét kell alapul venni, melynek a távollét idejére számított időarányos átlaga jár. §


Ha az utasítás jogszerű volt, de a munkavállaló azt megtagadta, az akár még rendkívüli felmondást is megalapozhat, hiszen a Munka Törvénykönyve szerint a munkáltató által gyakorolt rendkívüli felmondás egyik esete az, amikor munkavállaló a munkaviszonyból származó lényeges kötelezettségét szándékosan vagy súlyos gondatlansággal jelentős mértékben megszegi. §


A munkavállaló munkaviszonyból származó lényeges kötelezettségei az alábbiakban foglalhatók össze. A munkavállaló köteles:


a) az előírt helyen és időben, munkára képes állapotban megjelenni és a munkaidejét munkában tölteni, ez alatt munkavégzés céljából a munkáltató rendelkezésére állni;

b) munkáját az elvárható szakértelemmel és gondossággal, a munkájára vonatkozó szabályok, előírások és utasítások szerint végezni;

c) munkatársaival együttműködni, és munkáját úgy végezni, valamint általában olyan magatartást tanúsítani, hogy ez más egészségét és testi épségét ne veszélyeztesse, munkáját ne zavarja, anyagi károsodását vagy helytelen megítélését ne idézze elő;

d) munkáját személyesen ellátni;

e) a munkaköréhez kapcsolódó előkészítő és befejező munkákat elvégezni;

f) a munkája során tudomására jutott üzleti titkot illetve a munkáltatóra vonatkozó alapvető fontosságú információkat megőrizni;


g) a munkáltató által kijelölt tanfolyamon vagy továbbképzésen részt venni, és az előírt vizsgákat letenni, kivéve, ha ez személyi vagy családi körülményeire tekintettel reá aránytalanul sérelmes

2011. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, pedig csak a linket akartam beszúrni

[link]

2011. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm kielégítő válaszod.

Sajnos egyéb információkat nem írhatok ki, mivel mint már írtam titoktartás kötelez, így részletekeb még névtelenűl sem mehetek bele.

De hidd el, nincs ember aki beválalná a melót,

"ráadásúl puszira megy" !

Sajnos meg kell csinálnom, vagy mehetek munkanélkülire.

Nagyon el vagyok keseredve : (

2011. aug. 16. 23:14
 7/13 anonim ***** válasza:
a komoly problémák alatt mi értetsz? törvénytelen? saját vagy más személyi sérülésével járna?
2011. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ja és még közalkalmazott v. köz/kormánytisztviselő vagy?
2011. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Arra hivatkozva utasítottam vissza, hogy ez nincs benne a munkaköri leírásomban"


Minden munkaköribe beleírják az a mondatot: "és amire a felettese utasítja"

Innentől kezdve benne volt a munkaköridben, tehát erre nem tudsz hivatkozni.

2011. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Válaszaim kérdéseitekre :

- Közalkalmazott vagyok

- Törvénybe legjobb tudomásom szerint nem ütközik a "munka" elvégzése

- Sérülés csakis és kizárólag engem érhet, hiszen én végzem a "munkát" / idővel esetleg más személyekre is kiterjedhet a sérűlés veszélye ha a munkát nem megfeleően végzem el /

2011. aug. 17. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!