Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az alkalmazottnak mindent...

Az alkalmazottnak mindent muszáj lenyelnie? Miért ilyen bunkó valaki?

Figyelt kérdés

A főnököm megbízott egy iroda takarításával, szönyeg pucolás stb.

Mivel elötte is takarítottam neki akkor ugyan kisebb irodában , így mondta, hogy nézzem meg és mondjak árat, hogy mennyivel kérek többet.

Én annyit mondtam rá, hogy ha nem sokkal nagyobb és Én is ugy látom, hogy nincs vele sokkal több munka, akkor nem kérek többet érte.

Mivel megnéztem és nagyobb is rengeteg idő volt míg kitakarítottam, így előálltam azzal, hogy többet kérek, 1 órával tart tovább a takarítás.Erre Ő teljesen kifakadt, hogy ez így nem korrekt stb.

Mivel a főállásom is nála van így nem tudom mit tegyek, ordíbált és sértegető megjegyzéseket tett.Legszívesebben felmondanék, csak hirtelen nem tudom, hova menjek dolgozni.


2009. máj. 12. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lett volna előre megmondani és nem utólag, amikor már elvégezted a munkát, mert ez így nem veszi ki jól magát.

Ha velem ordibálna és sértegetne, akkor elküldeném a fenébe, vagy tisztelni fog utána, vagy kirug.

Ha kirug úgyis jár felmondási azalatt találsz máshol is munkát.

2009. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen paraszt...!!!

Szerintem probalj mashol munkat keresni, ne dolgozz olyan emberekkel, akik nem kepesek tisztelni masokat.

Mikor meg elmehetsz baxxal oda neki egyet, mondd meg a velemenyed rola!

2009. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy megérthető ő is. Előre megkérdezett és te megmondtad, hogy nem kérsz többet, most meg utólag megváltoztattad a véleményedet. Csak tényleg bunkó volt, ha sértegetett. Neki nincs főnöke? Nem lehetne vele beszélni?
2009. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ilyen szituációban azt kell mondjad most nem tudsz árat mondani előbb megnéznéd miről van szó. megmutatja neked a helyet és a melót és akkor azt mondod, hogy ez kb 1 órával több munkát eredményez mint eddig így annyival kérek többet. Így lett volna korrekt a részedről. Joggal hihette amit hitt.

Az,hogy mikor mégis tartottad a markod a többért ,hogyan viselkedett az őt jellemzi. Ennyi.

2009. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mivel nem mondtam neki konkrét választ így számíthatott volna rá, hogy ezért többet is kérhetek.vszínü Ő is tisztában volt vele,hogy több hiszen nem hiába kérdezett rá.

Igen abban is van igazság, hogy lekellett volna fixálni elöre, itt azt hiszem Én voltam a ludas,mindegy tanultam belöle.

Igen keresek másik munkát.

Mivel nem akarok lesülyedni az Ő sdzintjére, így nem mondok semmit, majd az Isten vissza adja, vagy nekem v.milyen formában no meg neki is.

Köszönöm a válaszokat.

2009. máj. 12. 14:31
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos ez itthon igy megy.

a munkaerő nem értékeli magát eléggé

Ha jobban kiállnátok magatokért akkor jobban is becsülnének.

Én mindig minél többet kérek egy munkámért annál jobban becsülik.

Ez tényleg igy van!

Ha én adok munkát másoknak mindig bőven megfizetem.

Persze elvárom a színvonalat .

takaritasz? vállalj több munkát,vegyél magad mellé 3-4 embert akik megcsinálják.Te ellenőrizd a jó munkát és a közvetitésből megkeresel annyit mintha magad dolgoznál érte.Hm?

2009. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!