Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkalehetőséget...

Melyik munkalehetőséget választanád?

Figyelt kérdés

Most van két lehetőségem. 1: önkormányzatnál , diplomás minimálbér, szakmámban tudnék elhelyezkedni (jogász) irodakukac állás. (Ezt utálnám) Viszonylag biztos munkahely, már amennyire biztosnak lehet nevezni egy közszférát .

2. Heti három nap meló, háromszoros fizetés, nincs közvetlen főnök, olyan munkakör amit szeretnék csinálni, de nem bejelentett állás, és egy évig még biztos nem is lesz az.

28 éves nő vagyok egyébként. Szóval? Nektek melyik a szimpatikusabb?


2009. márc. 30. 09:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Illegális munka = drog , maffia egyéb törvénysértő munkák. Nem bejelentett= igen, ez is fekete munka, szigorúan véve törvénysértő. Maga a munka nem átverés. Hogy számodra undorító, te dolgod, ezt a véleményedet nem kértem. Köszönöm.
2009. márc. 30. 14:21
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Eleve fölösleges volt a kérdés, hiszen már te magad megválaszoltad a kommentekben, hogy melyiket szeretnéd! Ha meg válaszolunk, hogy nekünk melyik a szimpatikusabb, akkor meg kioktatod a másikat! Minek kérdezted meg akkor egyáltalán, ha nem vagy kíváncsi a véleményünkre??
2009. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
DE igen kiváncsi voltam, felfele is pontoztam mindenkit. Egy 1-re vagy 2-re voltam kiváncsi. Magánvéleményre, hogy kinek mi undorító , arra nem.
2009. márc. 30. 15:00
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha még egyetemista vagy, akkor a nyugdíj szempontjából lényegtelen, hogy be vagy-e jelentve, vagy sem, mert az egyetemi évek is beleszámítanak a nyugdíjba. Pláne ha tanulsz mellette, én mindenképp a másodikat választanám. Nem mindegy, hogy az egyetemi órák mellett heti három napot vagy egy egész hetet dolgozol.
2009. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, ez már a második diplomám, tehát levelező.....
2009. márc. 30. 15:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem vagy bejelentve, ha levelező. :( Iratkozz be középiskolába kamuból.Bár nem tudom, hogy 22 felett lehet-e.
2009. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet :) De 23 fölött nem lehet ...na meg ugye ott is csak kéne vizsgázni ilyesmi...
2009. márc. 30. 15:54
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért áll úgy az ország ahogy áll!
2009. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A másodikat válaszd. Szerintem.
2009. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!