Mi az ami jól keres?

Figyelt kérdés
Milyen munkák vannak, amik jól keresnek? É snem unalmasak.. mondjuk a zenével, vagy a lovakkal kapcsolatos munkákkal kapcsolatban.. de mást ís írhattok.. köszönöm a válazsokat!
2011. jún. 14. 15:08
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:

,,Ne mondjatok már neki ilyen hülyeségeket, hogy producer. Hány producer van Mo-n? És azok mennyire élnek jól? Ez itt nem Amerika!"


nincs sok. de miért ne választhatna egy olyan szakmát, amit nem űznek sokan?


mennyire élnek jól? nem mondom azt, hogy fényűzően, de az átlagnál valamennyivel jobban. a tesóm legjobb barátjának a testévre producer (bonyult, mi? :D ) producer.


amúgy, kérdező: hány éves vagy? :)

2011. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
*bonyolult
2011. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
14 leszeek, de már gondolkodom, hogy mi legyek.. nagyon, de nagyon szeretem a lovakat, nagyon szeretek lovagolni.. tehát ilyen állatokkal kapcsolatban, vagy lovakkal, belovaglóra gondoltam, de azok nem keresnek sokat... mellette kéne még valamijól kereső munka, mondjuk valami zenei, szeretek énekelni, vagy jól kereső állatos meló, érdekel még a divat, szerettem volna színésznőnek is menni, de aztán itt Mo-n nem sokan keresnek, meg talán műsorvezető, de nem tudom... szerintetek? mit tudsz tudtok ajánlani? :) köszi, mindenkinek!
2011. jún. 14. 17:01
 14/33 anonim ***** válasza:

1 db producerről általánosítani dőreség.

Sokan próbálkoznak vele, és sokan belebuknak. A médiában csak a pár sikereset mutatják, mert a bukottak nem érdeklik a népet.


Én mérnökként mások munkáját szervezem. Konkrétan termelést gyárban.

2011. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
programozó matematikus aktuárius specializációval:)
2011. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Egy jó mérnök hamar kap állást és jól is keres. De gondolom lány vagy, ez nem annyira lányos szakma.


A szüleidet kérdezted már, ők mit mondanak?

2011. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
zenebohóc pónival:) (vkinek biztos bejön, de sokaknak nem:( )
2011. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Más: nem a "munka" hanem a konkrét tevékenység szokott izgalmas lenni


szinte minden szakmával lehet érdekes és unalmas dolgokat csinálni



az alapvető különbség a szakma keresettségében van


ergo


ha valóban jól akarsz járni, akkor olyan szakmát válasszál amit könnyű aprópénzre váltani


ha valóban izgalmas munkát akarsz, meg fogod találni, keresni kell


PS: az emberek többsége nem valójában nem akar izgalmas munkát


hogy miért nem?


mert az állandó kihívást jelent...

2011. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
akkor milyen lányos munkák vannak? amik jók is.. igen, nem egy átlagos az érdeklődési köröm.. de jó lnne tudni, mert szeeretnék egy állandó munkát, és melette meg belovaglót, csak mert az nem keres annyit..
2011. jún. 14. 17:58
 20/33 anonim ***** válasza:
70%

15:16 vagyok

mérnökNŐ

és jól keresek:)

alkatrészeket rajzolok,ami alapján rendeljük őket,autóipari beszállító cégnek.Természetesen gépen rajzolok.

Előtte minőségellenőr voltam,a beérkezett anyagokat én bíráltam el,hogy mehet vagy sem gyártásra,illetve a megrendelőnek.az is jól fizetett.

sima gimit végeztem,majd gépészmérnökként egyetemen.

És attól hogy nem nőies szakma,attól még tudok tűsarkúban és szoknyában dolgozni nagy körmökkel:)

mérnök=/= koszos olajos alkatrészek fogdosása:)


de ha annyira az állatok érdekelnek,akkor állatorvos.

Jól fizető szakma,de kell hozzá,hogy elvilsed a beteg állatokat,ne bántsa a lelkedet hogy a kezeid között halnak meg.


De szerintem keress egy normális gimit,aztán eldöntöd 3-4 év múlva.

Én is végzősként,egyetemi jelentkezési határidő előtt 2 héttel döntöttem el véglegesen:)

2011. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!