Mi az ami jól keres?

Figyelt kérdés
Milyen munkák vannak, amik jól keresnek? É snem unalmasak.. mondjuk a zenével, vagy a lovakkal kapcsolatos munkákkal kapcsolatban.. de mást ís írhattok.. köszönöm a válazsokat!
2011. jún. 14. 15:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%

a mérnökök

kicsit álomvilágban élsz aranyoskám.

2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
mért élnék álom világban? am köszi a választ. de mit csinál a mérnök? a lovakat azért kérdeztem, mert szretem őket..
2011. jún. 14. 15:12
 3/33 anonim ***** válasza:
47%

én pl rajzolok mérnökként,és jól fizet:) meg néha gépeket tesztelgetek,és szólok ha nem jó


állatokkal jól keresni...max ha valami nagyondrága kutyát tenyésztessz,de ahhoz sokminden kell

2011. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
hát, de pontosabban te mit csinálsz, mint mérnök.. ? :)
2011. jún. 14. 15:18
 5/33 anonim válasza:
Ha veszel egy lovat, sokat edzel vele, viszed 2x 3x versenyre, eladod, mint versenylovat, akkor sokat kereshetsz vele..
2011. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:

,,Ha veszel egy lovat, sokat edzel vele, viszed 2x 3x versenyre, eladod, mint versenylovat, akkor sokat kereshetsz vele..."


ebben igaza van az előttem szólónak, viszon elég erős kezdőtőke kell ehhez, mert nem árt a saját lovaglópálya meg lovak, stb... és nagy rá az esély, h még így se lesz belőle jó versenyló


zene: a producerek elég jól keresnek. de kevés olyan munka van, amivel sokat keresel és élvezed. én mondjuk jogásznak készülök, mert érdekel az egész jog, stb... :) relatív, hogy kinek mi az unalmas.

2011. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Tőzsdézek. Garantált izgalom a nap 24 órájában.
2011. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
köszi, a választ! A producer keresett szakma? és mennyit keresnek, mit csinálnak?
2011. jún. 14. 16:38
 9/33 anonim ***** válasza:
52%
Ne mondjatok már neki ilyen hülyeségeket, hogy producer. Hány producer van Mo-n? És azok mennyire élnek jól? Ez itt nem Amerika!
2011. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
szerintetek milyen szakmák vannak amik nem unalmasak, és azért keresnek is valamennyit?
2011. jún. 14. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!