Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanos szakmába mi ez a...

Ingatlanos szakmába mi ez a nagy munkaerőtoborzás?

Figyelt kérdés
Pang az ingatlanpiac, erre 5-ből 1 hirdetés legalább az hogy ingatlanos kollégákat keresnek (Főképp a Duna House). Valaki csinálja? Érdemes? Sokan abbahagyják és azért, vagy hogy van ez?
2011. máj. 31. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, van akinek nem. Én nem kockáztatnék, mivel ha 1 éven át nem adok el semmit, akkor egy éven át nem kapok 1 fillért sem.
2011. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Duna House-val, óvatosan, mert ha mégse tetszene a meló lelépéskor, ki kell fizetni betanítási költségeket. Nagyon drágán számolják.
2011. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én vezető voltam a fősuli alatt egy ilyen cégnél, akkor még mentek az eladások, de amikor beütött a krach akkor 3 hónap alatt a csapatomból egy ember sem adott el ingatlant! Hülye meló, mert bemész egész nap telefonálsz embereket cseszegetsz, hatalmas a konkurencia, és a piac is piszok lassú. De tény és való, volt olyan lakás amit eladtam és 600 ezret kerestem utána. Amivel most foglalkozom szintén tárgyalok embereket keresek fel, de legalább passzívan bejön 400 ezer havonta, ami növekszik.
2011. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!