Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanos munka (nem szokvány...

Ingatlanos munka (nem szokványos). Érdemes belevágni? (Részletek alább. ) SOS!

Figyelt kérdés

Mivel még nincs ilyen képzettségem, a cég egy fél napos tanfolyamért 15 ezret kér, amit el kell végeznem és így belekezdhetek a munkába (2 hó próbaidő sikeres elvégzése után ez visszajár).

Az első 2 hónap PRÓBAIDŐ, MEGBÍZÁSOS JOGVISZONNYAL (90 ezerért/hó). Utána, ha sikeres a próbaidő, választani lehet a MEGBÍZÁSOS, VÁLLALKOZÓI és az ALKALMAZOTTI jogviszony között. Utóbbi esetén: 90 eFt/hó+jutalék (1,5 %-os). Telefon és benzinköltség NEM terhelne. ÉRDEMES-E így, ezekkel a feltételekkel belevágni? Tudom, nagyon pang az ingatlanpiac, de úgy tűnik, nem túl kis cégről van szó (rt) és nem hétköznapi (online) technikákat alkalmaz az értékesítésben. Csak nem akarom, hogy még egyszer átverés áldozata legyek...


2010. szept. 7. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Háát necces. Az, hogy ki kell fizetned a tanfolyamot, nekem nagyon nem szimpi. Én is egy kis cégnél dolgozom, az elején volt kb egy hét, amíg csak tanultam, és utána is rendszeresen. De soha nem kértek érte pénzt, sőt arra már rendes fizetést kaptam.

Ettől függetlenül szerintem érdemes belevágni, ha amúgy bejön ez a terület, legfeljebb buksz 15 ezret.

2010. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!