Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco pénztár. Virtuális...

Tesco pénztár. Virtuális gyorstalpalót vállal valaki? :D

Figyelt kérdés
Ma voltam "betanuláson", ami abból állt, h 3órán keresztül figyeltem az aktuális pénztáros munkáját. Következő alkalommal már élesbe leszek, de ma még nem nyúlhattam semmihez, ami kicsit frusztrált, mert diákként megszoktam, hogy általában az elmélet gyakorlattal párosul. Nem akarok balfék lenni, aki tud kérem segítsen! :)
2011. máj. 30. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
200 ezer ment át a kasszádon? Akkor 2 vevőt blokkoltál le kb.....
2016. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ricsi0201 válasza:

200 ezer?

Az oszt igen... nekem 4 órás műszakba szokott úgy 1 misi lenni.. aztán ez vidék.. 9000 fővel :D

2016. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" az ör minden esetben megnézi a táskád/esetleg zsebeidet ha elhagyod az "áruház területét".... Ez a dolga nem azért csinálja, hogy szívasson!"

Tévedés. Nem nézheti meg a táskád csak akkor ha erre gyanú van, pl. a monitoron látszik hogy sumákolsz.

Amúgy meg coki.

Nálunk 3x megcsinálta ezt, 3x felnyomtam. A negyediknél rinyált hogy a főnöke utasította, ne ß@sz@kodjak. Mondtam neki hogy ezt a főnökével beszélje meg.

Utána nem nagyon nézegettek.

2016. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!