Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco pénztár. Virtuális...

Tesco pénztár. Virtuális gyorstalpalót vállal valaki? :D

Figyelt kérdés
Ma voltam "betanuláson", ami abból állt, h 3órán keresztül figyeltem az aktuális pénztáros munkáját. Következő alkalommal már élesbe leszek, de ma még nem nyúlhattam semmihez, ami kicsit frusztrált, mert diákként megszoktam, hogy általában az elmélet gyakorlattal párosul. Nem akarok balfék lenni, aki tud kérem segítsen! :)
2011. máj. 30. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szopó lesz! Ha hiányod lesz veled fizettetik ki, én már sokat voltam tecsóban mindegyik részen de pénztárt semmi pénzért nem vállalnám. Egy "kolléga" 3 nap alatt csinált 20ezer hiányt amit ki kellett fizetnie, úgyhogy nagyon megérte neki dolgozni .P
2011. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajna nekem meg ettől tették függővé az éjszakai árufeltöltős melómat, muszáj volt vállalnom. :( Így ha helyzet van én leszek a beugrós pénztáros éjszaka. Reménykedem, hogy nem kerül gyakran rá a sor.
2011. máj. 31. 00:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű a gyorstalpaló:


Ne kapkodj, és sose felejtsd el, hogy a seggedben a biztonsági kamera, úgyhogy minden mozdulatot csak precízen, és 3x is átgondoltan, ha nem akarsz majd magyarázkodni...

2011. máj. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hiányod, meg csak úgy lehet, ha nem tudsz számolni, vagy ha valaki lenyúl!


A kasszát sose hagyd, hogy egyedül számolják le, mindíg közösen, és ha elmész pisplni vagy valaki helyetted ugrik be akkor is leszámolni amikor beülsz akkor is meg amikor kiszálsz onnan akkor is!!!!!

2011. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj.Én az egyik multinál vagyok pénztáros, és még SOHA nem volt hiányom.(kopp-kopp-kopp)

A minitor mindent mutat, mennyit kell visszaadni, stb.Azt ne hagyd, hogy beforgassanak, mondjuk 10.000.-est ad, és váltig állítja, hogy 20.000.-es volt.Ilyenkor vevőrovancsot kell kérni, akár hogy raplizik a vevő, 2 perc alatt kiderül, kinek van igaza.

Az utalványok a másik legnagyobb hibalehetőség.1000-es közé beszúrja a 100-ast, és így tovább.100x meg kell nézni, nincsen- e lejárva, nincsen-e már érvénytelenítve,- a vállalkozók előszeretettel hozzák azt, amit ők már elvettek egyszer-, és ott van a bankkártya.Mindig az eredeti pos papír a tied, a második a vásárlóé.Ha felcseréled, az is baj, ha meg odaadod mind a kettőt az még nagyobb, mert hiába vetted le a pénzt, azt az áruház nem tudja igazolni.Szóval az neked hiány.Nálunk olyan kamerák vannak, hogy a monitorszobából az előttem lévő árú vonalkódját el tudják olvasni.

Ha valami még eszembe jut, írok.

2011. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na köszi..pont ilyesmikre gondoltam! Ezek közül egyiket sem említette a betanító asszony, pedig külön rákérdeztem, h mik a legcikisebb hibalehetőségek.
2011. máj. 31. 21:29
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyert a józan ész, végül lemondtam az egészet. Nem hiányzik a felesleges gyomorideg...
2011. jún. 6. 07:51
 8/13 anonim válasza:
100%

Igen, kb. nekünk is ebből állt a betanulás... Utána amikor mentem dolgozni, mondták, hogy lesz mellettem mindig valaki, akit kérdezhetek, meg hogy nyugodtan hívjam a csoportvezetőt. Kb. a 5 órás munkaidőből 4 órát egyedül voltam. A csoportvezetőtől bármit kérdeztem tök lekezelően és bunkón válaszolt. Nem írattam alá 1-2 olyan bankkártyás blokkot, amit a tranzakció után kiad a gép, csak simán beraktam a kasszába. Na ezért teljesen leüvöltött... Pedig senki egy szóval nem mondott ilyet.. Aztán meggyanúsított, hogy nem is voltam kasszatréningen. Amikor jöttem ki, akkor meg kell nyomni egy piros gombot, és ha az hosszan besípol, akkor átkutatják a ruhádat. Na nekem nem sípolt be, úgyhogy mehettem öltözni, átöltöztem, menni akarok haza, erre mondja az őr, hogy na nyomjam csak meg még egyszer a gombot. Megnyomtam, megint nem sípolt. Akarok kilépni, erre mondja, hogy na mutassam csak meg a zsebeimet meg a táskámat...

Félre ne értsetek, nem akarok senkit elijeszteni, mert annyira nem szar meló. Többnyire a vásárlók is megértőek, és néhány alkalom után belerázódik az ember, hogy mit hogy kell. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen.. :/

2012. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kedves utolsó, az ör minden esetben megnézi a táskád/esetleg zsebeidet ha elhagyod az "áruház területét".... Ez a dolga nem azért csinálja, hogy szívasson! Nekem rendszeresen -200/+200 hiány, illetve plusz van a kasszámban, nekem azt mondták -700Ft ig megengedett...Figyelni kell és kész!

/Egy diák../

2014. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
LOL...én is pénztárkodom 6 órában diákként és semmi extra..nem görcsölök meg ilyenek,ha valamit nem tudok kérdezek,ennyi... :D Ti furcsa emberek vagytok. :) 1. napomon +245ft-t hoztam az áruháznak és 200ezer ft ment át a kasszámon.. :D
2016. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!