Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Esélyes hogy felvesznek?

Esélyes hogy felvesznek?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, pénteken kaptam meg a szakmámról a papírt miszerint élelmiszer és vegyi áru eladó lettem.

A plázában az egyik cipőüzletben pedig eladót keresnek, és szeretnék bepróbálkozni hátha szerencsével járok és felvesznek.

Még nem volt munkahelyem.

Adnátok néhány tanácsot ezzel kapcsolatban hogy ott mit kell mondanom,milyen ruhát vegyek föl mármint milyen a megfelelő ruha.

Milyen papírt vigyek.

na és egyáltalán ti láttok-e esélyt arra hogy felvegyenek?!


2011. máj. 29. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

simán van esélyed.Nem tudom,hogy ott láttál-e elérhetőséget vagy hogy jelentkezel rá,de vidd a papírt miszerint tnyleg eladó lettél hivatalosan is:D

Ruha lehet egyenruha lesz (dolgozó ruha)

Ha nem akkor valami teljesen átlagost,vagy nézz körül a többi eladón.Sok szerencsét! Remélem sikerül:D

2011. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

élelmiszer és vegyi áru eladó lettem.

A plázában az egyik cipőüzletben pedig eladót...


kérdésedre ott a válasz!

nincs meg a szakképzettséged!

2011. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, egyébként a volt tanárom ajánlotta és ezért szeretném megpróbálni.

Nem láttam semmilyen elérhetőséget!

Egyébként ha oda megyek mit mondjak???

2011. máj. 29. 15:52
 4/21 anonim válasza:
100%

Öltözz fel csinin, de ne kihívón, szolídan.

Vidd a bizonyítványaidat eredetibe, meg fénymásolatot is. Ne felejtsd el az önéletrajzot se! Ott emeld ki a jó tulajdonságaid, miért téged válasszanak. Vannak minták neten, de azért picit tedd egyedivé, ne sablonszövegeket írj. Ha első munkahelyed lenne, akkor jár neked START kártya is, munkaügyi honlapján nézd meg, így kapnak utánad támogatást, jobban megéri nekik téged alkalmazni.:)Hozd fel erre a figyelmüket, akár önéletrajzba is beírhatod.

Légy talpraesett, próbálj ne izgulni, csak magabiztosan.:)

Sok sikert!

Majd írd meg mi volt.:)

Sztem van esélyed.:)

2011. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta a tanárnő a suliban hogy az lehet hogy a papírunk csak élelmiszer és vegyi áru eladó, de attól függetlenül egy ruházati üzletben is dolgozhatunk hisz a megjelenés is fontos szóval ha megnyerőek vagyunk abban az üzletben simán felvesznek :)
2011. máj. 29. 15:54
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy (ha felvesznek) adni fognak valami egyen-köpenyt stb. alatta a saját. Persze ez nem úgy működik, hogy odamégy, jelentkezel és máris munkába állsz. Előtte még a jelentkezők között válogatnak, kiértesítenek, szerződés-kötés!!! egyebek. Semmi esetre se öltözd "túl" magad, de a ruhád legyen tiszta, frissen mosott stb. A festékkel is nagyon óvatosan bánj, azt nem nagyon szeretik. Légy természetes, és az átlagból lehetőleg ne lógj ki.
2011. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nincs nyomtatóm ha kézzel írom az önéletrajzomat az jó?

Szépen írok

2011. máj. 29. 15:55
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem nagyon festem magam szóval ezzel nincs gond :)
2011. máj. 29. 15:56
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
én sosem értettem, hogy eladónak minek végzettség, azt bárki megcsinálja......
2011. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Sztem kézzel is jó lesz, ha szépen írsz.Használj sorvezetőt, nehogy girbe-gurba legyen. Sok helyre direkt kézzel írottat kérnek.

Mikor oda mész mondd meg, h. hallottad, h. eladót keresnek, te nem rég végeztél, állást keresel és nagyon szívesen dolgoznál itt. A léyneg add el magad.:)

Én voltam az önéletrajzos válaszoló az előbb.

Na kalappal.:)

2011. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!