Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ez a "hozzáállás"...

Miért van ez a "hozzáállás" külsős bérelt munkaerővel?

Figyelt kérdés

Már nem egy cégnél, multinál dolgoztam mint "saját" alkalmazott, és eddig mindenhol azt vettem észre, sőt néhány helyen ki is mondták a főnökeim, hogy "Ezek külsősök, kevésbé motiválhatóak, és nem érdekli őket semmi" (szinte azt éreztették, velem, hogy nem is emberek)


Hogy lehet jelen ilyen szemlélet egy Etikusnak kikiáltott globális munkahelyen amelynek az etikai kézikönyve közel olyan vastag mint a Révai Lexikon egy kötete.


Ráadásul a legtöbb esetben egyáltalán nem igazak ezek a dolgok.

Miért engedhetik meg maguknak ezeket a dolgokat az emberek?

Véleményem szerint ezt az emberek generálják, vagy valami titkos dokumentumban ez le van írva, hogy ezt így kell csinálni? Egyébként közép végzettségű vagyok, de részben emiatt a szemlélet miatt sosem mennék el munkaerő kölcsönző céghez dolgozni, bár a sok diplomás és gyakornok miatt egyre nehezebb bejutni nagy cégekhez.


2011. máj. 19. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a vezetők hozzáállása miatt van, és ezért nem minden cégre jellemző. Nálunk pl egyáltalán nincs így. Én műszakvezetőként nem is tudom fejből, hogy ki van saját állományban. Nincs rá szükség. Ugyanazok vonatkoznak mindenkire, csak máshonnan utalják a bérüket. Szóval lehet ezt jól is csinálni.
2011. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!