Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már, aki belevágott egy...

Volt már, aki belevágott egy pénzügyi, ügynökséghez hasonló melóba, és sikereket ért el?

Figyelt kérdés

Jelenleg ez az egy melólehetőség van, ahol esetleg pénz tudnék keresni, mint diák, senkinek nem kellek, mivel nem is hagyományos témában tanulok.

Ebben elég nagy lehetőséget látok, ha minden úgy van, ahogy az emberke elmondta, esélyem lenne benne.


Kérem, hogy olyan emberek, akik azt írják, hogy ez úgysem fog menni, hagyd ott, CSAK AKKOR írjanak, ha másik lehetőséget is kínálnak, mivel kb a hajléktalanság szélén állunk.


Előre is köszi.


2011. máj. 14. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenen én is voltam (OVB), ment a rongyrázás meg, hogy hú meg ha mennyit lehet vele keresni, persze konkrétum az nyista. Végig kellett sz0pni egy tanfolyamot aztán akinek volt esze lelépett, akinek nem az ment reggeltől estig, lehúzta az ügyfeleket és még úgy is csak ritkán jött össze a havi 100e-nél több, ami valljuk be nem egy álomfizetés, pláne, hogy rengeteget kellett utazni mellette, ami költség.
2011. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az MLM rendszerű cégeknél tényleg megy a parasztvakítás. Én személy szerint nem kedvelem őket, több okból. Azt hogy fog-e menni, nagyrészt tőled függ.

Hasonló területen dolgozom egy multinál. Az a kérdés van- hozzá megfelelő motivációd, energiád és tudásod (de azt idővel is meg tudod szerezni).

Ha érdekel írj!

2011. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És honnan tudom, hogy nem bukom bele? Motiváció van, mert pénz iszonyat kellene, különben utcára megyünk. De vállalkozóit kérnek, ami után nem lesz TB-m, azt is egy csomó pénz kiváltani.

Mitől lehetek biztos, hogy ennél csak jobb lesz a helyzetem, ha belevágok, és nem bukok vele?

2011. máj. 18. 00:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!