Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt a Svájci Frankos hitel...

Ezt a Svájci Frankos hitel emelkedést kifejtené valaki érthetően?

Figyelt kérdés
Nekem nincs szerencsére, de mindenki írja, hogy 2-3X-osára nőtt a törlesztő. Az, hogy lehet amikor 160-ról "csak" 210-re emelkedett, tehát kb. 30%-os a különbség-..
2011. máj. 13. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a bank ilyenkor nem csak az árfolyamkülönbséget számolja fel, de a konkrét válaszra én is kíváncsi vagyok :)
2011. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamatemelés is történhetett időközben, de a 3X-et én is sokallom, nem is nagyon hiszem el.
2011. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 148-on vettem fel akkor 74 most 100 körül. A bank korrekt a fizető ügyfelekkel szemben így nem emelt mellette kamatot. Más bankok pü-i szolgáltatók megteszik ki jobban, ki kevésbé. Szóval függ attól hogy hol vetted fel a hiteled.

És persze függ attól is hogy a banknál hány ügylet dőlt be, hiszen a nemfizetők kiesését fedezni kell valamiből. Nem szeretnék politizálni de aki nem látja az vak hogy a "jótékonykodó" kilakoltatási moratórium a mi zsebünkre megy. Hiszen a hitelt a nem fizetők is felvették. Ha a bank nem tudja visszahajtani a pénzét, mert az állam nem engedi akkor marad a veszteség amit minden más ügyfél (nemcsak hiteles) szív meg, hiszen próbál talpon maradni, így emelni az árakat. Persze be is dőlhetne akkor persze lenne nagy sírás rívás hogy nem fizet a bank, de semmi para hiszen az OBA garantálja a betéteket. Persze az adófizetők pénzéből, és így meg minden adófizető jár rosszul.

Ezzel csak azt akartam írni hogy hiába nem vagy érintett, mégis érintett vagy, hiszen a te adódból/pénzedből fizetik ki majd azt a pénzt amit mások b...tak el.

2011. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!