Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes SZÉPSÉGSZALONT nyitni...

Érdemes SZÉPSÉGSZALONT nyitni ugy hogy hitelt is fel kell hozzá venni? 0. rol indulunk! Van valami hitel vállalkozás céljára?

Figyelt kérdés
Párom nem támogat ebben a tervben!Pedig van 2 év rá mert most még csak 2 hónapos a fiam!Barátnőmmel egyben kolléganőmmel szeretnénk létrehozni egy ilyet!Alkalmazottként nehéz a fodrász szakmában elhlyezkedni pláne hogy van gyerek és falun lakunk!Ráckeve 5perc tőlünk de nincs ott munkalehetőség!Ezért a vállalkozást látom a legjobb kiútnak ahhoz h. szakmában maradhassak és a fiamra is legyen időm!
2009. jan. 21. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdéshez nem tudok hozzászólni, sokmindentől függ, érdemes-e.

De: Felénk kis falvakban van 1-2 fiatal fodrász, aki házhoz jár. (Persze falvanként csak egy.) Van rá igény, főleg idősek körében. Azt nem tudom, hogy mennyit hoz a konyhára, de indulásnak, vendéggyűjtésnek jónak gondolom. Elmegy a híre, egyre több vendég, akik később megkereshetnek, ha ragaszkodnak majd hozzád. Addig is kisgyerek mellett szerintem munkából ez is elég. Szerintem rendkívül fontos a baba fejlődése szempontjából, hogy amíg lehet, vele legyünk.

A másik, hogy a környezetemben látott tapasztalatból nem nyitnék közeli barátnőmmel közös vállakozást, rámehet a barátság. A munkamegosztással kezdődhet, ami eleinte nagy lelkesedéssel indul, de mindenki jobban akar kijutni belőle, a másikra adhat utat, vagy nem tetszik, a másik miért így teszi, amit én máshogy látok jónak...stb. Feltételezem, hogy "lazább" barátságnál más a helyzet. Ha mégis nyitnék bárkivel, én olyan típusú vagyok, hogy előtte számmisztikust vagy valami jóst(akiben hiszek) biztos alaposan kikérdeznék, és ha szabad az út, esetleg, de jól meggondolnám.

2009. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!