Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzből éltek havonta?

Mennyi pénzből éltek havonta?

Figyelt kérdés
Hány fő, mennyi ebből a rezsi, hitel, mennyi marad szórakozásra? Tudtok félretenni?
2011. máj. 9. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteg ilyen kérdés volt már. Olvass vissza!
2011. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Már nem számolom mennyi a rezsi,úgyis minden hónapban csekktologatás van,ami felszólításos,azt veszem előre.Nem keresek annyit,amennyi a csekk.Éhen meg csak nem halhatok,meztelen se járhatok.
2011. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

5en vagyunk itthon.

Igazából nem tudom mennyiből élünk havonta, nincs úgy kiszámolva.

Hitelünk nincs.

Hál Istennek van bőven félretett pénzünk, "aranytatalék"

Szórakozásra kb. semmi idejük szüleimnek, mivel halálra dolgozzák magukat saját vállalkozásban.


23L

2011. máj. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Ketten vagyunk, még fiatalok, egy éve lakunk együtt. A párom ételfutár, ő 80-90e ft-ot kap fixen. Ezenfelül napi 5-7e ft-ot keres borravalókból, átlag heti 5 napot dolgozik. Nekem jelenleg nincs munkám, most keresek.

Panelban élünk, a rezsi (mindennel együtt) nyáron 60e ft körül van, télen 80-90e ft. Sajnos nincs még egyéni fűtés, és így nagyon drága.

Ezenkívül a benzin kb. 50e ft, a kaja 20e körül van, de ez változó. Van egy cicánk, neki premium tápot veszünk, ez így 10e ft havonta. Szórakozásra sajnos így nem marad pénz, hogy nekem nincs munkám.

2011. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

2 en élünk a párommal.

Rezsi: az 50-60 ezer ft

Hitel: nincs

Hogy mennyi marad szórakozásra? ez változó, ha nagyon akarunk buliba menni akkor van rá keret, de nálunk a szórakozás ott van hogy vagy elmegyünk a barátainkhoz vagy hozzánk jönnek aztán beszélgetés sörözés stb...

Tudunk félre tenni abból fogjuk nyáron bővíteni a házat :)

2011. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
156 ezerből élünk ketten. 15 ezer Ft az albérleti díj; kb. 30 ezer Ft a rezsi; 11 ezer Ft a tv, net, mobil; kb. 30 ezer Ft az étel; kb. 18 ezer Ft a közlekedés, gyógyszerek, tanszer nekem, tisztálkodási eszközök, vegyi eszközök, ruha ha kell. Szórakozásra nem nagyon költünk, max 2-3 ezer Ft egy hónapban, de van, hogy semennyit sem. Így kb. havi 50 ezer Ft-ot tudunk félrerakni.
2011. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
78%

Kevésből.


Annyit, hogy az alap élelmiszereket megtudjuk venni, tankoljuk a kocsit, fizetjük a rezsit és hó végére aprózunk, sokszor még az sem marad. A szórakozás mellett az evés is luxus.

Köszönjük állam bácsi, hogy az adónkból teletömöd a cigányok száját és veszed a fejeseidnek a szolgálati autókat, lakásokat.

Igazán köszönjük, az összes kormánynak, melyek csak elvenni tudtak, hozzátenni nem.



Üdvözlettel:


egy fiatal házaspár

2011. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Napi 5-7 ezer borravaló?? :D Én is hallottam 200 körül kereső ételfutárokról de azt hittem kacsa..

Hány helyre megy egy nap, vagy hogy jön ez össze?

2011. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Hát nálunk ez elég bonyolult..ha úgy vesszük, akkor 4en vagyunk, apám, anyám, én meg nagymamám..de nagymamám külön életet él kb, elvileg úgy kéne lennie hogy a lakás költségeinek a felét neki kéne fizetni, de a nagyját mi fizetjük (pontosabban anyukám), az ő maradék részét meg az egyik rokona...a nyugdíját kb 2 hét alatt elhessegeti, anyukám dolgozik egyedül, nagyjából havi 96 000ft-ot keres, apám néha ha kap munkát hoz haza valamennyit...de még így is szűkösen, de megéldegélünk. Hitel nincs, vagyis egy asszem 500 000ft-ot hitel van amit fizetünk de szerencsére nem vészes.

18/l

2011. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

egyetemista vagyok, külön élek a szüleimtől és a testvéremtől. két szülő kb. 200-220 ezret keres együtt.

havi 60k-t kapok, ebből kell gazdálkodnom, ráadásul budapesten. ha nem vagyok beteg (nem kell gyógyszer), nincs nagy fénymásolós korszak (amikor egész könyveket, füzeteket kell), sem fodrász, ruhavásárlás, könyvtári beiratkozás, stb. - akkor ez elég.

havonta:

20k albérlet (ez mázli)

3.9k bkv bérlet

3k telefonfeltöltés

2k hazautazások

a többit kell beosztanom ételre, szórakozásra. bár inkább csak kéthavonta járok el valahova, egyszer. máskor esetleg veszek egy doboz sört és ennyi.

nyártól barátnőmhöz költözöm, ott csak rezsit fizetek. így 5k-t spórolok, ami utazásnyi pénz, illetve a kajáravalót összedobjuk, hogy hatékonyabb, olcsóbb legyen.

2011. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!