Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor mondhatok fel ilyen...

Mikor mondhatok fel ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Diákszögetkezetben jelentkeztem gyorsétterembe dolgozni. Dolgoztam már régebben is,igaz akkor egy kisebb éttermi láncnál,így nem tudtam,hogy ez ilyen rossz lesz.


Hétvégente járok,3 napot,még csak 2 hét telt el de nem tudok enni,aludni,egész nap gyomoridegem van vagy előfordul,hogy hányok az idegességtől. Semmibe vesznek és idegbeteg mindenki röviden,emellett semmi nem jó,amit csinálok,mindenért cseszegetnek...


Ezért szeretnék felmondani,de nem tudom,hogy ilyenkor van-e felmondási idő (a szerződésben nincs benne..) és jár-e valamilyen következménnyel.

Megkérdezhetném,de egyszerűen nem merem,mert lehet,hogy utána még szemetebbek lennének...


2011. máj. 7. 06:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Két hét esetén 100%, hogy tart még a próbaidő. A A próbaidő alatt indoklás nélkül fel lehet mondani.
2011. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!