Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri-e dolgozni havi 70...

Megéri-e dolgozni havi 70 ezer Ft létminimumért?

Figyelt kérdés
Számoltam. Adataim: Egyedül élek. A sok számla: kukadíj 5000Ft, villany 10000ft, internet 5000ft stb... Ruházkodás, (még szerencse, hogy rocker vagyok, így nem költök márkás cuccokra) Pulóver: 12000Ft, stb... Élelem..., Dohány..., szórakozni néha 4000ft. És a tüzelő legkissebb 40000ft. Még szerencse, hogy nincs kocsim. Hogy lehet így megélni? Ezekről a dolgokról nem mondok le! Nem megyek városra, mert rengeteg a rezsi, stb... 28/F. Falun élek.
2011. máj. 6. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha csak olyan munkahelyre vesznek fel, ahol ennyit kínálnak, akkor fogadd el, jobb, mint a munkanélküliség meg az a csodálatos segély.

Ha közben találsz jobban fizető állást, ami biztos, akkor úgyis átmész!

2011. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A semminél jobb és több. Viszont ha ennyire rossz, akkor muszáj lemondani pl a dohányról, vagy Providentnél fogsz kikötni.
2011. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A 12.000.- egy pulcsiért sok,ahogy havonta a 40.000.- fűtés is.

Ha nincs más munka,akkor ezt is elkell fogadni. Sokan dolgoznak ennyi pénzért.

2011. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

NA, már lehet menni Ausztriába+Németbe. Próba cseresznye!

Egyébként én is ennyiért dolgozok az EÜ-ben. És gyermekem is van...Férjem sem keres sokkal többet...időnként elvállal munkákat a szabadidejében: kerités, vakolás, fahasogatás, ami akad.

28/L

2011. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél hallani? Hogy nem éri meg? Nem hát.

De ha nem dolgozol a havi 70-ért akkor havi 0-ból nemhogy 12.000-es pulcsira, de kajára sem fog telleni...

2011. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Fűtés 40? Nekem télen a számítógép fűt, de nélküle sincs hidegebb 18 foknál, ha meg azt is hűvösnek érzem bedurrantok valami modern warfare-t, fél óra múlva meleg van! (passzív ház ftw)
2011. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a 12000 ft pulcsiköltség havi rendszerességű?
2011. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mik az egyéb lehetőségeid. Ha munka nélkül semmilyen jövedelmed nem lenne, akkor megéri. Ha apucitól több zsebpénzt kapsz, amíg nincs munkád, akkor nem.
2011. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menni kell ennyiért is és ha van jobb továbbléphetsz, gondolj a nyugdíjra is. Én sem kapok többet, de legalább bejelentett állás.
2011. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem rendszerességű a ruházkodás, van elég.

Külföldre semmiképp nem mennék, mert azt hallja az ember, hogy megverik az embereket, éheztetik, rossz körülmények között tartják, és ingyen dolgoztatják őket. Na meg ugyebár angol tudásom van, az is megkopott már idővel.

Meg arcra válogatják az embereket munkahelyre , nem tudásra. Sokról tudok aki ott van egy munkahelyen, de fogalma sincs róla mit kell csinálni, vagy hogy kell csinálni. Egyébként Vas-Műszaki kereskedő szakom van.

2011. máj. 6. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!